Велике крадівництво 2.0. Кирило Тимошенко буде займатися будівництвом оборонних споруд

ПОЛІТИКА
11 березня, 09:23
Велике крадівництво 2.0. Кирило Тимошенко буде займатися будівництвом оборонних споруд

Умєров сховав Тимошенка від мобілізації. Тепер Кирило Тимошенко розробляє нові схеми розкрадання коштів Міністерства оборони.

Призначення Кирила Тимошенка на посаду штатного радника міністра оборони Рустема Умєрова говорить про те, що Умеров не став самостійним керівником в МО.

Тимошенко на державній посаді, повʼязаній з контролем регіональної влади та «великим будівництвом» користувався майном одіозного тіньового «авторитета» Давітяна та забудовника Ніконова, його компанія безпідставно отримала великі підряди від держави в медіа сфері.

Чи може Тимошенко відповідати за імідж та комунікації Міноборони, якщо він спаплюжив свою посаду в офісі президента та свій власний імідж?

Складається враження, що Умєров безпідставно подарував зручні теплі місця для військовозобовʼязаного Тимошенко та для його співробітників, щоб сховати їх від мобілізації і щоб дати йому можливість побудувати нові схеми освоєння державних коштів.

До речі, джерела Цензор.нет кажуть, що Тимошенко проявляє велику цікавість та бере участь у нарадах, які Умеров проводить щодо будівництва оборонних споруд.
 

Автор : Юрій Бутусов
Читайте також:
Опінії
Усі ці довгі й безглузді розмови про НАТО — це все димова завіса, що маскує неефективність національної української політики безпеки.
вчора, 16:20
Війна
Закупівлі продуктів харчування для військових останнім часом почали все частіше набирати рис скандальності.
вчора, 08:32
Позиція
А полтавські поліцейські сумлінно захищають не національні інтереси, а інтереси так званих фунтів «Газпрому».
11 липня, 10:38
Опінії
Польща готова закрити небо над Україною: що означає нова безпекова угода?
10 липня, 15:00
Опінії
Неможливо отримати перемогу під керівництвом зрадників. Але, їжаки плакали, кололись, але вперто продовжували займатися коханням.
06 липня, 10:20
Політика
Зеленський визнав себе слабким президентом.
04 липня, 15:00