Велике крадівництво від Голобородька, Синєгубова та Басана.

ПОЛТАВА
22 березня, 12:08
Велике крадівництво від Голобородька, Синєгубова та Басана.

40 мільйонів гривень розтанули разом зі снігом

Торік було завершено ремонт автомобільної дороги на ділянці траси М-22-Соснівка-Кременчук-Горішні Плавні. Цю ділянку дороги завершили ремонтувати тільки минулого року, а на ній знову з’явилися ями. Відремонтована дорога не витримала примх погоди та почала руйнуватися після першої ж зими.

Замовником послуг з ремонту даної ділянки дороги та її балансоутримувачем є ДП “Агентство місцевих доріг Полтавської області”.

Загальна вартість "ремонту" відрізка дороги склала близько 40 млн грн коштів платників податків. Десятки мільйонів гривень було викинуто на вітер, адже стан дороги, після сходження снігу, мало чим відрізняється від того, що був до "ремонту".

Дивлячись на стан автомобільних доріг Полтавщини, логічно б було вкладати державні кошти в їхній ремонт, а не будувати дороги до баз відпочинку, як це робить Олексій Басан під опікою голови ОДА Олега Синєгубова.

Нагадаємо, Олег Синєгубов ще у 2020 році заявив, що значні порушення виявлено і в Агентстві місцевих доріг. Проте його керівник Олексій Басан й досі не звільнений та продовжує керувати "освоєнням" бюджетних коштів.

Ситуація з "ремонтом" автомобільної дороги, на ділянці траси М-22-Соснівка-Кременчук-Горішні Плавні, настільки обурила громадян, що на це навіть звернув увагу депутат із "Слуги народу" Олексій Мовчан.

16 березня депутат виступив зі зверненням та розкритикував роботу Олексія Басана.

Депутат зазначив :

Звертаюсь:

До Голови Офісу Президента України з пропозицією ініціювати перевірку якості ремонту об’єктів, який виконувався під прапором Програми Президента “Велике будівництво”  в Полтавській та інших областях України.

До Генерального Прокурора України і Держаудитслужби з вимогою провести перевірку ефективності використання бюджетних коштів при здійсненні ремонту дороги Кременчук-Горішні Плавні.

До Агентства місцевих доріг Полтавської області з вимогою невідкладно вжити дії щодо виправлення і повторного ремонту ділянки дороги Кременчук-Горішні Плавні.

Чи зміниться щось після звернення депутата ? Мало ймовірно. Останній Бастіон кілька років поспіль намагається звернути увагу влади та правоохоронних органів на злочинну діяльність Олексія Басана, котрий намагається повторити шлях Арсена Авакова. Адже зміна влади в області та зміна керманича країни ніяк не вплинули на корупційний шлях Басана. Попри значні порушення Агентстві місцевих доріг, котрі визнав навіть Олег Синєгубов, Олексій Ігорович продовжує втілювати в життя корупційні схеми на старій посаді. Тепер він цим займається під пильною опікою Олега Синєгубова. Воно й не дивно, яка різниця кому заносити відкати : Головку чи Синєгубову...

Читайте також:
Оперуповноважений співробітник Служби безпеки України, який торгував персональними даними громадян, постане перед Фемідою.
вчора, 11:34
Про прокурорські пенсії, бурштин та землю...
19 квітня, 11:53
Ситник повідомив про якусь технічну допомогу з боку уряду Британії.
15 квітня, 14:51
На Івано-Франківщині двоє співробітників кіберполіції затримані на хабарі 150 тис грн
09 квітня, 18:30
Декілька чиновників з Укрзалізниці полюбляють мільйонні розтрати на перельоти та рейси теплохода в 700 тисяч.
09 квітня, 14:49
В.О. начальника слідчого управління ДФС Києва призначено Сергія Новачука - підозрюваного НАБУ у хабарі в 36 тисяч доларів
07 квітня, 14:10