Велике серце звичайної людини

01.02.2023, 18:41
Велике серце звичайної людини

Якщо кожен українець буде якісно робити свою справу, Україна стане заможною, затишною, непереможною.

Саме так бачить свою роль у розбудові Української держави Роман Білик, мешканець села Сем'янівка, Полтавського району.

Відколи пан Роман взяв на себе відповідальність за благоустрій території Святилища прадавніх слов'ян, територія, яка потерпала від наслідків діяльності людиносхожих істот, знову почала вабити до себе людей чистотою святих місць.

Роман Білик
Роман Білик

Кожного дня пан Роман дбає про громаду, допомагаючи представникам оної прибирати за собою, забезпечуючи сталу екологію та чистоту в місцях Сили.

Велике серце звичайної людини_3Велике серце звичайної людини_4Велике серце звичайної людини_5Велике серце звичайної людини_6

Потреби пана Романа захистити природу і довкілля не обмежуються лише Святилищем. Нещодавно пан Роман захистив береги річки Ворскла від залишеного істотами, схожими на людей, сміття, яке неодмінно  було б захоплене течією річки, загрожуючи при цьому водному біорізномаїттю.

Велике серце звичайної людини_7

Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Життя
Велика Едіт Піаф. У неї був не тільки прекрасний голос, а й прекрасне, щире серце!
25 березня, 15:45
Полтава
Коли нація згуртована спільною ідеєю, ворогам (зовнішнім і внутрішнім) її не перемогти. Українці це доводили неодноразово в історії.
24 березня, 18:11
Полтава
Кожна гривня, передана на потребу захисників, вартує сотні. Особливо, коли жертвують найменші українці, чиє життя боронять фронтовики.
17 січня, 14:23
Полтава
Коти, собаки і кури перебували на обмеженій зусібіч водою території практично в ізоляції. На допомогу прийшли рятувальники з волонтерами.
14.12.2023, 12:48
Позиція
Пастир Дмитро Лаптєв з членами Останнього Бастіону відвідали деокуповані території. На яких проживають покинуті Зеленським люди.
15.11.2023, 08:06
Полтава
Учні Наукового ліцею № 3 міста Полтави зібрали 240 тис ₴ на дрон для ЗСУ.
18.10.2023, 15:17