Великий друг України, на жаль, їде з Києва

ПОЛІТИКА
29.10.2023, 14:18
Великий друг України, на жаль, їде з Києва

Посол Польщі Бартош Ціхоцький завершує свою дипломатичну місію в Україні.

«Озвучувалися думки, що треба рятувати чиєсь обличчя. Так нехай віддають свій Бранденбург чи Піренеї».

Bartosz Cichocki

Посол Польщі в Україні пан Бартош Ціхоцький — єдиний серед послів країн ЄС, хто не покинув столиці під час страшно-кривавого наступу московитів на неї.

Більшість наших міністрів, понад сотня депутатів ВР, тодішній голова СБУ, значна частина ТОП-чиновників ОП, чимало представників великого бізнесу втекли з Києва, як щури. І повернулись тільки, коли ситуація більш-менш заспокоїлася. Як нічого й не було.

Пан Бартош нікуди не тікав і був разом із нами. Виїжджав з Києва виключно кудись ближче до передка… І все тепер — забрали його від нас. Тут немає жодних політичних інтриг — просто скінчилася його дипломатична каденція.

Dura lex sed lex.

Просто подякуймо панові Ціхоцькому за все, що він зробив і робить для України.

Dziękuję bardzo panie Ambasadorze!

Автор : Леся Поруцька-Сакович
вибір редакції
Читайте також:
Світ
Чим довше триває російська агресія, тим гострішими стають внутрішні проблеми всередині ЄС. Вихід тільки один: усіляко допомагати Україні!
26 лютого, 14:54
Політика
Потужна послиця «найвеличнішого лідора сучасності», за версією Андрія Єрмака, претендує на орден. Зе-влада віддячить за дипломатичні потуги.
25 лютого, 20:53
Політика
Найбільші економіки світу вкотре закликали росію «повністю» та «беззастережно вивести війська» з України. Обуренню G7 немає меж.
23 лютого, 21:32
Політика
Ресурсна федерація московії першою напала на Україну, тож мусить цілком і повністю відповісти за скоєне. Ми людьми та землями не торгуємо!
28 січня, 18:01
Світ
Авторитарний режим Ільгама Алієва підтримує політику єдиного Китаю. Острівна держава зі столицею у Тайбеї має скоритися КНР.
14 січня, 18:08
Світ
Проросійська маріонетка з Каракасу вирішила утриматися від бойових дій проти сусідньої Ґаяни. Вочевидь, спрацювала «м'яка сила» Вашинґтона.
15.12.2023, 19:15