Великобританія назвала фейком заяву росіян про атаку на їх есмінець Defender

СВІТ
23.06.2021, 17:16
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне
Фото: Твіттер

Брехня – це звична російська тактика.

Великобританія відкинула звинувачення банди російських гопників щодо порушення британським есмінцем кордонів Росії й інформацію про попереджувальну стрільбу по ньому.

Про це інформують в Міноборони Великобританії на сторінці у Твіттер.

Оборонне відомство також зазначило, що не підтверджує інформацію й про те, що по шляху есмінця скидали бомби.
 
«Корабель ВМС Великобританії здійснює мирний прохід через територіальні води України відповідно до міжнародного права», - йдеться в заяві.

Разом з тим, Міноборони Великобританії припустило, що в момент проходу есмінця Росія проводила навчання з артилерійської стрільби в Чорному морі, про що заздалегідь попередила інші країни.

Нагадаємо, сьогодні, 23 червня, ЗМІ російських окупантів розповсюдили інформацію про те, що “російські військові” обстріляли есмінець Великої Британії Defender біля берегів окупованого Криму.

Читайте також:
Війна
Путінський режим постійно заявляє, що у ресурсній федерації московії перебуває 5,3 мільйона вимушених утікачів з охопленої війною України.
15 березня, 20:52
Опінії
Поширено прокремлівський вкид одночасно через кілька джерел. Зокрема, через авторитетні газети "The New York Times" та "Die Zeit".
08 березня, 08:07
Опінії
Американські політики-трампісти та чиновники уряду Угорщини маніпулюють цифрами. Москва використовує валютних пропагандистів.
08 лютого, 08:31
Опінії
На війні не буває легко і тим паче без смертей. Але завищувати кількість полеглих українських захисників може – невіглас або пропагандист.
01.12.2022, 08:09
Війна
Нерозбірливі іноземні державні службовці і преса один поперед одного штампують вигідну росіянам антиукраїнську пропаганду на Заході.
07.11.2022, 17:09
Війна
Як побудована машина пропаганди? Маріупольський досвід.
21.06.2022, 20:34