Верховний суд (без України) визнав незаконним звільнення судді КСУ

ПОЛІТИКА
14.12.2022, 12:17
Верховний суд (без України) визнав незаконним звільнення судді КСУ

Верховний суд (без України) визнав незаконним і протиправним указ Зеленського про відсторонення від посади судді КСУ Тупицького

Верховний суд (без України) визнав незаконним і протиправним указ президента України Володимира Зеленського про відсторонення від посади на два місяці судді Конституційного суду Олександра Тупицького, виданий 29 грудня 2020 року.

Нагадаємо, минулого року Верховний Суд (без України) визнав протиправним також указ Зеленського про скасування призначення Тупицького суддею КСУ.

Наразі Олександр Тупицький знаходиться у Австрії.

Також суд вирішив, що дії Зеленського щодо Тупицького є незаконними.

Нагадаємо, Зеленський підписав 27 березня. В КСУ тоді заявили про те, що укази президента незаконні і виходять за рамки конституційних повноважень глави держави, пізніше Тупицький подав позов до Верховного суду.

При цьому в кінці грудня минулого року президент Зеленський відсторонив Тупицького від посади судді КСУ.

Минулого року Верховний Суд (без України) визнав протиправним і указ Зеленського про скасування призначення Тупицького суддею Конституційного суду. Сам Тупицький, який, за останніми даними, перебуває в Австрії, у травні цього року оголошений у міжнародний розшук у справі про підкуп свідка.

У серпні Тупицького оголосили у розшук щодо ще однієї справи — про незаконне втручання у роботу системи Державної казначейської служби України.

На початку весни, за версією слідства, він безпідставно залишив Україну в умовах воєнного стану.

Схоже, що Верховний Суд (без України) має всі шанси повторити долю Окружного адміністративного суду міста Києва, та може бути ліквідований, як такий, що насмілився оспорити указ Найвеличнішого лідора Всесвіту.

Читайте також:
Політика
Ухвалений й неодноразово редагований внутрішніми ворогами Основний Закон покликаний зробити з титульної нації меншість. Це ганьба!
18 квітня, 07:09
Полтава
Чиновники та депутати вирішили не чекати на завершення війни проти РФ, а роздерибанити надра тут і зараз. Громаду ж ніхто, звісно, не питав.
17 квітня, 12:23
Полтава
Обранці почали гризтися через наближеність до бюджету. Жителям Диканьки не позаздриш, можновладці на них знову наплювали.
11 квітня, 07:11
Полтава
Маленька острівна країна у Карибському морі ніколи не була безпечною для життя (особливо білошкірих). А після нещодавніх подій — і поготів.
13 березня, 21:33
Світ
Релігійні фанатики та підприємливі бариги-сіоністи взялися розпродувати зачищену від корінного народу багатостраждальну смугу Ґази.
06 березня, 19:13
Світ
Правда завжди стає публічною, а брехня згодом тьмяніє. Про це мали б знати ті, хто стоять у керма сіоністської та рашистської пропаганди.
08.12.2023, 19:57