Верховну Раду України просять визнати геноцид черкеського народу

СВІТ
03.12.2022, 17:09
Верховну Раду України просять визнати геноцид черкеського народу
Фото: Media Stockphoto

Це буде ще один крок до деколонізації та дезінтеграції ресурсної федерації московії, яка здійснює експансивну неоімперську політику.

На цьому наполягають учасники самостійницького руху "Вільна Черкесія" ("Свободная Черкессия"), передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що відповідну постанову необхідно винести на голосування у Верховній Раді, аби таким чином виказати підтримку багатостраждальному кавказькому народові в їхній боротьбі проти росії.

«Черкеська діаспора Сакартвело щиро звертається до народних депутатів України з проханням визнати геноцид наших предків, учиненого Російської імперії під час варварської воєнної кампанії з загарбання Кавказу у 1763-1864 роках. Тоді було депортовано, закатовано та вбито тисячі черкесів. Росія знищувала народи як 200 років тому, так і зараз, про що свідчить трагедія Бучі, Маріуполя, Ізюма. Визнання геноциду допоможе відновити правду та справедливість», – йдеться у повідомленні.

Також учасники руху "Вільна Черкесія" додають, що починаючи з 24.II.2022 вони публічно засуджували агресію росії та підтримують Україну у боротьбі за свою державну самостійність.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", жорна путінських репресій продовжують перемелювати борців із російським режимом.

Читайте також:
Політика
У поневолених народів ресурсної федерації московії відкрилося останнє вікно можливостей для досягнення власної державної самостійності.
21 серпня, 18:37
Мистецтво
У Кримському домі презентували документально-освітній проєкт «Мій Крим» про корінні народи України.
09 серпня, 15:55
Світ
У Туреччині представники низки громадсько-політичних організацій черкеського народу провели першу міжнародну конференцію.
08 серпня, 17:34
Світ
Вища Рада Ногайського Народу та Міжнародний рух за незалежність "Вільний Ногайстан" оголосили про створення свого війська.
27 травня, 21:13
Опінії
Фіно-угорська проблема – голка в яйці російського Кощія, який засів у кремлівському бункері. Здобувши її, імперія більше не відродиться!
11 травня, 21:17
Світ
Екологічні протести на теренах окупованої московитами Республіки Башкортостан дедалі більше переростають у всенародну непокору.
04 травня, 16:32