Жорна репресій перемелюють борців із російським режимом

КРИМІНАЛ
02.12.2022, 07:48
Жорна репресій перемелюють борців із російським режимом
Фото: Facebook

2 грудня у Москві стартує показове судилище над проукраїнською діячкою із російської радикальної організації "Лівий опір" Дар'єю Полюдовою.

Такі відомості передав кореспонденту медіаагенції "Останній Бастіон" представник регіоналістсько-самостійницького руху "Вільний Урал" ("Свободный Урал") Андрєй Романов.

За його словами, спадкоємці методів Фелікса Дзержинського із Федеральної служби (не)безпеки РФ весь рік фабрикували кримінальне провадження, за якою намагаються заґратувати непокірну активістку.

«Починаючи з весни 2014 року ми з Дар'єю намагалися всіляко підтримувати Україну у РФ, як могли та наскільки це дозволяли наші сили. Навіть сьогодні, сидячи третій рік у тюрмі, вона продовжує підтримувати територіальну цілісність України та її незалежність. Саме через цю підтримку у Дар'ї перша кримінальна справа, а друга – за організацію "Лівого опору", який не словом, але діями боровся з путінським режимом, коли так звані "позасистемні опозиціонери" імітували боротьбу. Тепер жінці загрожує чималий і незаконний термін ув'язнення за власну позицію в умовах диктатури, але ніхто про це навіть писати не хоче», – зазначив Андрєй Романов.

Як вдалося з'ясувати, Дар'ю Полюдову судитимуть за статтями "екстремізм" і "загроза конституційному устрою", у в'язниці на неї чиниться тиск зі сторони працівників виправного закладу.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що карателі з лав ФСБ РФ також стали рішуче переслідувати й тероризувати діячів мокшанського підпілля.

Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Війна
Понад рік загарбанні росіянами терени нашого Півдня продовжують зазнавати руйнівного впливу агресорів, які тероризують мирних українців.
15 березня, 19:44
Війна
Терористичний контингент РФ знову застосував зенітно-ракетні системи середнього радіуса дії "С-300" з тимчасово окупованого Токмака.
24 лютого, 21:27
Світ
Під приводом боротьби з проіранськими терористами силовики Держави Ізраїль поновили терор на Західному березі річки Йордан.
22 лютого, 20:24
Війна
На тимчасово загарбаних російськими агресорами теренах Запорізької області загострюється гуманітарна криза, геноцид набирає обертів.
22 лютого, 18:17
Світ
Воєнний злочинець та кривавий російський диктатор відверто наслідує шлях свого бездуховного вчителя душогуба Іосіфа Сталіна.
10 лютого, 19:07
Світ
Нижня палата канадського парламенту ще минулого року визнала, що дії росії в Україні є геноцидом.
03 лютого, 11:40