Верзи, верзище, покуль верзеться

Опінії
09 липня, 10:13
Розп'ята дівчинка Верещук
Розп'ята дівчинка Верещук
Фото: © Den Tar

Верещук: нехай і фейк, аби проти Порошенка!

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Всупереч набутому за рік з хвостиком стійкому переконанню щодо насланої на нас напасті у вигляді зеленої цвілі, ми несподівано зловили себе на відносному позитиві у ставленні до всеукраїнського маразму. Негайно себе засудивши і скаравши позбавленням доступу до другої філіжанки ранкової кави, ділимося з колегами засторогою – будьте пильними, друзі, ворог не дрімає!

А приводом, який вочевидь випадає з контексту нашого поцінування Зе'команди як однієї з десяти єгипетських напастей на український нарід (а саме, напасті №3 – "нашестя мошок, пухоїдів, вошей і клопів"), стало відкриття, що зашкварні потенції прекрасної частини слуг нічим не поступаються потузі сильного сегменту "килимових".

Чоловіча фракція кормчих з Кварталу нас узвичаїла не жити й дня без «циганочки з виходом». Гадаєте, що закохана в Голобородька ширнармаса щось знає про керівника фракції монобільшості? Лідера «партії» слуг? Голову якогось там парламентського комітету? Зав. канцелярією тире главу ОП'и? Радника Радбезу?

Не фантазуйте!

Та достатньо натякнути фанату нових облич про ініціативу запровадження рангу держслужбовців у вигляді робочих корабельних сосен, як співрозмовник миттєво регоче і впізнає кадровиків Арахамію з Корнієнком! Одного слова про «табу» достатньо, щоб був упізнаний ласий до клубнички сім'янин Яременко. Мокрі плями на джинсах безпомилково асоціюються зі спікером «платформи примирення» Сивохо, а згадка про екзотичного Гео Лероса виводить на сімейний бізнес братів Єрмаків.

І низку зелених мемів можна довго продовжувати: шаурма, баба да-а-аа, пси в квитанціях за газ, Оман, не кажучи вже про велосипед і рояль.

Так ось про «позитив» у зеленому середовищі. Не стоїть у ньому питання про гендерну дискримінацію – служки мають абсолютно рівні права зі своєю статевою протилежністю! І викидають інколи такі колінця, що у хлопців від заздрощів кінці з кінцями не сходяться.

Що, пропозиція Третьякової каструвати усіх до ноги власниць атестатів зрілості чимось поступається наказу головного коміка країни про збройне захоплення музею Івана Гончара буцімто з метою знешкодження естетичного впливу "картин Порошенка" на електорат велюрового Тищенка?

А показова демонстрація неуцтва генпрокураторкою Венедіктовою у трактуванні Конституції? Чого могла навчити студентів Харківського національного університету внутрішніх справ юристка, докторка юридичних наук, професорка, котра шокувала суспільство своїми доісторичними знаннями про судочинство?

«Доводь невинуватість у суді», ‒ вирекла генпрокурорка на люди, цитуючи Вишинського. Жіночко, та вам, нешановна, до церковно-приходської школи, з азів починати, з "Мама мила раму".

Когось може здивувати, що її наймана камарилья виявила таку фахову нікчемність у справі "Ідіотизм проти П'ятого", що навіть суддя Печерського суду Вовк не встояв перед обов'язком? Відпустивши Порошенка як Віру Засулич.

А чим слабує викид партійного потьмарення слуги народу Ірини Верещук перед звинуваченням Петра Порошенка у розпалюванні релігійних воєн через отримання томоса Українською православною церквою? Нічим.

Муедзин фракції кінця кінців Верещук, котра на всіх можливих телеканалах піняво пропагує вічнозелені цінності, 6 липня у прямому ефірі програми "Свобода слова" на ICTV озвучила кремлівський фейк про те, що п'ятий президент України Петро Порошенко в 2014 році нібито вітав президента РФ Володимира Путіна з днем ​​Росії.

Лише хворобливою зацикленістю на фобіях місцевого президента-боягуза можна пояснити сумний факт засліплення пані Верещук. Прочитати на офіційному сайті тоді діючого президента: «Порошенко висловив рішучий протест Путіну через танки» як привітання зі святом?! Окстіться, агресивні ви наші.

Звісно, банкова прес-аташетка Юлія Мендель на голову вища за їхнього Пєскова. У більшості сенсів, на думку найвеличнішого боса Юлі. Але ж це не значить, що брехню тамтешнього прес-секретаря слід заносити в український інформаційний простір. Чи – як не вкусити, так хоч би гавкнути?

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Про все ті ж два світи і дві системи.
25 вересня, 13:06
Генеральний прокурор Ірина Венедіктова переїхала у новий будинок, що був резиденцією "гаранта".
23 вересня, 12:15
Дерибан і рейдерство стали звичною справою для "слуг народу", котрі тимчасово стали владою.
19 вересня, 14:24
Попередні нотатки до виборчих забігів на місцеву дистанцію...
17 вересня, 14:54
"Слуги народу" показали свою некомпетентність і неспроможність бути владою.
17 вересня, 12:12
Народний обранець переконаний, що високі ціни сприятимуть енергетичній незалежності країни.
16 вересня, 12:48