Ветеран звинуватив Єрмака у зв'язках із Росією

ПОЛІТИКА
10.03.2020, 11:21
Ветеран звинуватив Єрмака у зв'язках із Росією

Політика Єрмака, за словами бійця, є не просто проросійською.

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак поставлений на свою посаду напряму з Москви, вважає експерт Міжнародного інституту демократій, учасник війни Євген Дикий.

Свою думку ветеран висловив у телепрограмі «Прямий контакт».

«Коли ми говоримо про те, що зовнішню політику визначає Андрій Єрмак, то ми говоримо не про проросійську політику. Тут різниця з Богданом, ключова різниця. Після того, що ми бачили у попередні 5 років, після Майдану і під час війни, Богдан здавався чимось неможливим. Людина, яка явно має нормальні контакти з росіянами, яка готова з ними домовлятися і так далі. Але він був готовий саме домовлятися. А Єрмак, поставлений напряму з Москви, – просто здійснювати напряму вказівки, втілювати їх. От це і принципова різниця», – зазначив Євген Дикий.

Ветеран назвав підстави, що дозволяють йому це стверджувати.

«Починаючи від його родинної історії. Тут це важить. Це не варіант, що "сын за отца не отвечает", як казав товарищ Сталін. Тут якраз син кадрового офіцера або КДБ, або ГРУ. Людина, яка багато років під час Афганської війни була саме радником посольства в Кабулі, – вибачте, це або КДБ, або ГРУ. На жаль, немає інформації, яка саме з цих двох ліній. Швидше, ГРУшна – за деякими даними... Але по-любому – одне з двох. Третій варіант просто не розглядається. Син кадрового офіцера радянських спецслужб, який в бізнесі дуже тісно пов'язаний з колишнім побратимом бойовим свого батька, відомим зараз російським олігархом. І цей бізнес… Тобто людина є успішним членом саме московської бізнес-тусовки», – пояснив експерт.

Читайте також:
Кримінал
Лейтенант Іван Баканов має відповісти перед народом України за зраду своїх підлеглих Андрія Наумова і Сергія Криворучка, які втекли.
08 квітня, 18:00
Світ
Вірним диктатору Олександру Лукашенку спецпризначенцям поставили завдання нести цілодобову варту біля колій.
18 березня, 19:14
Світ
З 2015 року американське Центральне розвідувальне управління проводить підготовку бійців елітних підрозділів Збройних Сил України.
15 січня, 15:42
Новини
Українські орли не ловлять мух, адже у них є вища мета.
27.12.2021, 14:09
Світ
Співробітники Центрального розвідувального управління США мають прямий стосунок до творця криптовалюти Bitcoin.
10.12.2021, 12:29
Світ
Внаслідок ураження новою зброєю американський персонал та їхні рідні зазнали серйозних пошкоджень мозку.
25.11.2021, 15:54