Ветерани із Миргорода тепер мають власний центр підтримки

ПОЛТАВА
19 березня, 19:23
Ветерани із Миргорода тепер мають власний центр підтримки

Учасники бойових дій, які пройшли «найгарячіші точки», мають місце для адаптації та інтеграції у цивільне життя. Полтава поки пасе задніх.

Натомість у Миргородській громаді піклуються на захисників України, передає медіаагенція «Останній Бастіон» із посиланням на звіт міської ради. Так званий «Ветеран-хаб Миргород» реалізовано за фінансової підтримки уряду Німеччини та Програми розвитку Організації Об'єднаних Націй.

У приміщенні влаштовано робочі місця відділу у справах ветеранів органу місцевого самоврядування, фахівця із супроводу ветеранів та демобілізованих осіб. Окремо відведено кабінет для роботи психолога та юриста, залу для проведення зустрічей, роботи громадських організацій і проведення дозвілля.

«Створення такого простору — важливе завдання зі втілення ветеранської політики в громаді. У сучасному комфортному просторі ветерани та ветеранки, військові, їхні близькі зможуть отримати всебічну підтримку. Це важливо для їхнього повернення у суспільство і нормальне, мирне життя», — зазначив Миргородській міській раді.

До уваги ветеранів! Контакти ветеранського центру наступні — м. Миргород, вул. Панаса Мирного, 24; номер телефону: +380-63-606-37-92.

Доволі знаково, але раніше медіаагенція «Останній Бастіон» уже сповіщала читачів про те, що влада Лохвиці бере під опіку родини ветеранів, а полтавським «зеленим ямщикам» байдуже. Не припиняємо дивуватися, як деякі громади області на практиці показують, чого вартий їхній патріотизм.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Окупаційно-терористичний контингент РФ впритул підійшов до адміністративної межі Дніпропетровської області. Цивільне населення у небезпеці.
вчора, 13:47
Кримінал
Шахрайським шляхом громадянин України прибрав до рук землю у межах Юнаківської громади. Завдані державі збитки становлять 600 000 гривень.
23 квітня, 19:27
Життя
Дендрологічний об'єкт національного значення площею 180 га — справжній рукотворний шедевр. Його необхідно захисти на міжнародному рівні.
22 квітня, 12:35
Кримінал
Двоє громадян використали мисинові сітки для здобуття великої здобичі. Орудували у межах Національного природного парку «Нижньосульський».
21 квітня, 19:29
Кримінал
Громадянин України цілком добровільно й свідомо погодився працювати на ворога. Тепер на нього чекає тісна кімната із ґратами.
17 квітня, 20:33
Полтава
Частину автошляхів поблизу Кременчуцької гідроелектростанції передали на баланс держави. Громадам важко їх утримувати на балансі.
16 квітня, 19:23