Ветерани закликають СБУ перевірити Жумаділова через російський паспорт дружини

ПОЛІТИКА
14.12.2023, 15:40
Ветерани закликають СБУ перевірити Жумаділова через російський паспорт дружини

Жумаділов сам зізнався журналістам, що відвідував окуповані території, перебуваючи на державній службі.

Ветеранське ГО «Вибачте, що живі» вважає, що після того, як голова ДП «Державний оператор тилу» Арсен Жумаділов визнав, що відвідував окуповані території, знаходячись на державній посаді, а також те, що його дружина добровільно отримала російський паспорт, подальше перебування чиновника на посаді є проявом зневаги до сотень тисяч українських захисників.

Про це йдеться у заяві ГО «Вибачте, що живі».

У ГО зазначають, що чиновник спочатку заявив, що отриманий російський паспорт є «нікчемним», і ніяк не завадить йому працювати на користь ЗСУ. Згодом високопосадовець заявив, що дружина буде ініціювати відмову від російського громадянства.

Ветерани закликають СБУ перевірити Жумаділова через російський паспорт дружини_1

А нещодавно Арсен Жумаділов сам зізнався журналістам, що відвідував окуповані території, перебуваючи на державній службі — у Міністерстві охорони здоров’я.

«Викликає відверте нерозуміння, яким чином пан Арсен Жумаділов взагалі потрапив на посаду, від якої залежить безпека, якість та стабільність постачання ЗСУ, і пройшов спецперевірку, якщо така мала місце. Ще більше вражає рівень зухвалості і цинізму чиновника, який вже після того, як його було викрито, замість вибачень й негайної відставки, займає позицію «так, у нас є російський паспорт і що?» — йдеться у заяві.

У заяві ГО зазначається, що публічна позиція Жумаділова є зневагою до сотень тисяч захисників України.

«»Кожного дня українці гинуть за те, щоб власники «нікчемних» російських паспортів не перетворили Україну на «український федеральний округ» і не знищили українську націю» — зазначається у заяві.

У ветеранській організації переконані, що чиновники, які не вважають наявність російського паспорту перешкодою для перебування на ключовій державній посаді, не повинні керувати державними структурами.

На думку ветеранів, такі люди, особливо під час перебування на окупованих територіях, є «легітимними цілями» для вербовки, шантажу та іншого загрозливого для державної безпеки впливу з боку російських спецслужб.

У ГО «Вибачте, що живі» звертають увагу, що Жумаділов сам визнав наявність такого впливу, заявивши, що його дружина отримувала паспорт під тиском і загрозами.

Ветерани також закликають СБУ розпочати розслідування щодо діяльності голови ДП «Державний оператор тилу».

«Вбачаємо у перебуванні Арсена Жумаділова на посаді, від якої залежить забезпечення ЗСУ, ознаки злочину проти національної безпеки і звертаємося до Служби Безпеки України із заявою про злочин. І закликаємо нарешті розпочати кримінальне розслідування діяльності пана Жумаділова та тих, хто погодив його призначення» — йдеться у заяві громадської організації.

Читайте також:
Війна
Найєм і Кудрицький віддали мільярдні підряди «на захист енергооб'єктів» росіянам
вчора, 09:03
Війна
На фініші ми отримали закон, який жодним чином не вирішує жодної проблеми мобілізаційного процесу, але додає нам додаткових проблем.
16 квітня, 18:00
Війна
Хто керував надзвичайниками Полтавщини останні 6 місяців?
15 квітня, 18:40
Світ
Поразка України у війні стане «поворотним моментом в історії», коли Захід «остаточно втратить свою післявоєнну гегемонію».
13 квітня, 11:23
Політика
На це вплинуло рішення Собору РПЦ-ФСБ оголосити Україні «священну війну».
13 квітня, 09:02
Війна
На думку експертів, до початку літа ситуація з ефективністю протиповітряної оборони України може стати критичною
11 квітня, 17:41