Вибух чи блискавка?

СВІТ
14 жовтня, 15:14
Вибух чи блискавка?
Фото: google

На початку жовтня французький астронавт зафіксував потужний спалах світла в атмосфері Землі, який віддалено нагадує вибух кобальтової бомби.

Як повідомляє видання Science Alert за посиланням на твіттер астронавта Томаса Песке, під час його перебування на борту Міжнародної космічної станції, вдалося зробити якісне фото незвичайного атмосферного явища. На світлині воно виглядає, як величезне блакитне сяйво загадкової природи.

На думку вчених, астронавт спостерігав поверхневу блискавку, яка на відміну від звичайних, б’є назовні нашої планети. Цей феномен можна побачити тільки з космосу.

Проте, деякі ентузіасти спробували розгледіти у цьому явищі більш жахливе підґрунтя. Віддавлено цей спалах нагадує так звану кобальтову бомбу, якої офіційно немає на озброєнні жодної з країн світу. Теоретично, вона більш потужна від сучасної ядерної зброї та відрізається підвищеним рівнем радіоактивного забруднення.

Точної причини цього незвичайного явища не встановлено, проте будемо сподіватися, що воно природного походження та не має жодного відношення до випробувань новітньої зброї.

вибір редакції
Читайте також:
Очільник Пентаґону переконує владу України у всебічній підтримці з боку Америки. Кремлю варто забути про повномасштабну агресію.
вчора, 14:09
Світову спільноту непокоїть мілітаризована політика Північної Кореї, яка активно проводить військові експерименти.
вчора, 09:55
Жодна з військових агресій Кремля на пострадянському просторі не закінчилася миром.
19 жовтня, 22:54
І це лише за офіційними даними.
19 жовтня, 17:00
Командування Північноатлантичного альянсу організувало маневри бойової авіації, до якої долучилися військово-повітряні сили 14 країн-членів.
19 жовтня, 12:00
Цього тижня міністр оборони США Ллойд Остін відвідає Київ і Тбілісі напередодні планової зустрічі голів воєнних відомств країн-членів НАТО.
19 жовтня, 10:46