Вибух чи блискавка?

СВІТ
14.10.2021, 15:14
Вибух чи блискавка?
Фото: google

На початку жовтня французький астронавт зафіксував потужний спалах світла в атмосфері Землі, який віддалено нагадує вибух кобальтової бомби.

Як повідомляє видання Science Alert за посиланням на твіттер астронавта Томаса Песке, під час його перебування на борту Міжнародної космічної станції, вдалося зробити якісне фото незвичайного атмосферного явища. На світлині воно виглядає, як величезне блакитне сяйво загадкової природи.

На думку вчених, астронавт спостерігав поверхневу блискавку, яка на відміну від звичайних, б’є назовні нашої планети. Цей феномен можна побачити тільки з космосу.

Проте, деякі ентузіасти спробували розгледіти у цьому явищі більш жахливе підґрунтя. Віддавлено цей спалах нагадує так звану кобальтову бомбу, якої офіційно немає на озброєнні жодної з країн світу. Теоретично, вона більш потужна від сучасної ядерної зброї та відрізається підвищеним рівнем радіоактивного забруднення.

Точної причини цього незвичайного явища не встановлено, проте будемо сподіватися, що воно природного походження та не має жодного відношення до випробувань новітньої зброї.

Читайте також:
Світ
Середмістя столиці Венесуели другий тиждень поспіль охоплено велелюдними протестами вчителів, чиї сім'ї опинилися на межі виживання.
вчора, 20:56
Світ
Засоби ядерного стримування Сполучених Штатів є безпечними, надійними та ефективними для стримування загроз XXI століття
вчора, 15:25
Світ
Учасники мітингу закликали посилити тиск на росію, аби звільнити незаконно ув’язнених полонених українських захисників
вчора, 14:55
Світ
Винищувачі F-22 Raptor були перекинуті до Польщі в рамках місії НАТО "повітряного прикриття"
вчора, 10:05
Світ
Але, мабуть, це аж ніяк не пріоритет для чинної влади України, котра прикриває свої помилки подвигами наших захисників на передовій.
вчора, 08:01
Світ
Бойовики ісламістського пуштунського руху "Талібан" розігнали мітинг жінок у столиці Афґаністану, які вимагали хліба, роботи та свободи.
вчора, 07:00