Вибух чи блискавка?

СВІТ
14.10.2021, 15:14
Вибух чи блискавка?
Фото: google

На початку жовтня французький астронавт зафіксував потужний спалах світла в атмосфері Землі, який віддалено нагадує вибух кобальтової бомби.

Як повідомляє видання Science Alert за посиланням на твіттер астронавта Томаса Песке, під час його перебування на борту Міжнародної космічної станції, вдалося зробити якісне фото незвичайного атмосферного явища. На світлині воно виглядає, як величезне блакитне сяйво загадкової природи.

На думку вчених, астронавт спостерігав поверхневу блискавку, яка на відміну від звичайних, б’є назовні нашої планети. Цей феномен можна побачити тільки з космосу.

Проте, деякі ентузіасти спробували розгледіти у цьому явищі більш жахливе підґрунтя. Віддавлено цей спалах нагадує так звану кобальтову бомбу, якої офіційно немає на озброєнні жодної з країн світу. Теоретично, вона більш потужна від сучасної ядерної зброї та відрізається підвищеним рівнем радіоактивного забруднення.

Точної причини цього незвичайного явища не встановлено, проте будемо сподіватися, що воно природного походження та не має жодного відношення до випробувань новітньої зброї.

Читайте також:
Світ
Ракетна ж держава Україна, влада якої займається грабунком населення, на подібне не здатна. Очевидно, опановувати космос будуть інші.
21.01.2024, 12:04
Світ
Наче б то 40 років бродили по пустелі, спокутуючи гріхи, але все марно.
20:19
Світ
У Китаї роботів почали використовувати як підтанцьовку на концертах.
18:05
Світ
Один із супутників компанії SpaceX, яка належить Ілону Маску, падає і за кілька тижнів увійде в атмосферу Землі, де повністю згорить.
13:20
Світ
На фото — Майкл Джексон, Білл Клінтон та принц Ендрю.
07:01
Світ
Адміністрація Трампа планує протягом найближчих трьох років залучити 50 млрд доларів інвестицій у космічний сектор США.
вчора, 16:39