Вибух в американському Нешвіллі нагадує «хлопки» у Буйнакську, Москві та Волгодонську

СВІТ
26.12.2020, 15:46
Вибух в американському Нешвіллі нагадує «хлопки» у Буйнакську, Москві та Волгодонську
Фото: Tennessean

Терористичний акт, що стався 25 грудня в адміністративному центрі штату Теннессі, міг бути заздалегідь спланований іноземними спецслужбами.

Відповідну гіпотезу висунули журналісти місцевого видання "WRCB", посилаючися на інформацію від джерела у Федеральному бюро розслідувань.

На тепер відомо, що невстановлені особи припаркували автофургон у середмісті Нешвілла, попередньо заховавши у салоні транспортного засобу бомбу.

У результаті вибуху постраждало щонайменше четверо людей; правоохоронці кваліфікували подію як умисний теракт.

Губернатор штату Теннессі Білл Лі вже поінформував президента Дональда Трампа про інцидент, наголосивши, що "держава надасть необхідні ресурси для визначення того, що сталося і хто несе за це відповідальність".

Прикметно, що американські журналісти встигли провести паралелі вибуху у Нешвіллі з підривами житлових будинків на Росії у 1999 році, організованих ФСБ для залякування політичних конкурентів Кремля і згортання інститутів демократичного суспільства в країні.

Вірогідно, Трамп вирішив скористатися порадою Путіна і хоче залишитися при владі, запровадивши воєнний стан завдяки подібним терактам, які тільки посилять наявну у США соціально-політичну кризу.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", на Росії співробітники ФСБ звинуватили тамбовського підлітка у "тероризмі".

Читайте також:
Світ
Хто їм дав право тероризувати світ? Богом прокляте племʼя.
04 березня, 17:48
Кримінал
Вона заманила поліціянтів, повідомивши про «крадіжку»
23 лютого, 22:35
Війна
Затримали вже кількох людей, серед версій розглядають причетність рф.
22 лютого, 13:41
Війна
Унаслідок теракту у Львові загинула 23-річна поліціянтка: прокуратура почала розслідування.
22 лютого, 08:19
Світ
Туреччина запобігла терактам за схемою «пейджерів».
08 лютого, 15:49
Світ
Масштабні лісові пожежі охоплюють Патагонію, змушуючи людей залишати свої домівки та знищуючи охоронювані території.
10 січня, 18:05