Вибухи у Польщі були спричинені ракетами української ППО, - Reuters

СВІТ
16.11.2022, 11:50
Вибухи у Польщі були спричинені ракетами української ППО, - Reuters

Президент США Джо Байден повідомив G7 та партнерів по НАТО, що вибух у Польщі спричинила українська ракета ППО.

Московія заявляє, що ракетний удар по Польщі завдала українська ППО.

16 листопада Міністерство нападу московії заявило в середу, що вибух на території Польщі у вівторок був спричинений українською ракетою ППО, і що російські удари по Україні були не ближче 35 км (22 милі) від кордону Польщі,  - повідомляє Reuters.

"Оприлюднені ввечері 15 листопада в Польщі фотографії уламків, знайдених у селі Пшеводов, російські фахівці ОПК однозначно ідентифікують як елементи зенітної керованої ракети ЗРК С-300 української армії. військово-повітряних сил", - цитує міноборони пропагандистське видання "РИА Новости".

Раніше президент Польщі, яка є членом НАТО, заявив, що у Варшави немає конкретних доказів, щоб визначити, хто випустив ракету, яка вразила польський зерновий комплекс приблизно за 6 км (4 милі) від кордону з Україною, убивши двох людей.

Джерело в НАТО повідомило, що президент США Джо Байден повідомив G7 та партнерів по НАТО, що вибух у Польщі спричинила українська ракета ППО.

Нагадуємо, у Польщі сталися вибухи на території Грубешовського повіту Люблінського воєводства, в результаті яких загинуло двоє людей. За неофіційною інформацією, це сталося внаслідок падіння російських ракет.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
“Але це не означає, що вони цього не зроблять”
25 березня, 15:05
Політика
"Ми є членами НАТО і Європейського Союзу вже 19 років. Хіба в нас... гірші люди, ніж "старі" європейці? Чи ми ще не там?"
23 березня, 09:10
Світ
"Ми не ідіоти, обидва автократи мають припинити агресію"
21 березня, 13:30
Світ
Пекін і Москва "посилюють свою співпрацю й відносини, особливо останнім часом".
20 березня, 08:25
Світ
Миротворцю Джозефу Байдену не вдалося стримати війну, тоді як Владімір Путін зміг завадити більш активної західної допомоги Україні.
17 березня, 17:13
Світ
Попри швидку модернізацію, армія Китаю не має нового бойового досвіду.
08 березня, 13:46