Вибухи у Польщі були спричинені ракетами української ППО, - Reuters

СВІТ
16.11.2022, 11:50
Вибухи у Польщі були спричинені ракетами української ППО, - Reuters

Президент США Джо Байден повідомив G7 та партнерів по НАТО, що вибух у Польщі спричинила українська ракета ППО.

Московія заявляє, що ракетний удар по Польщі завдала українська ППО.

16 листопада Міністерство нападу московії заявило в середу, що вибух на території Польщі у вівторок був спричинений українською ракетою ППО, і що російські удари по Україні були не ближче 35 км (22 милі) від кордону Польщі,  - повідомляє Reuters.

"Оприлюднені ввечері 15 листопада в Польщі фотографії уламків, знайдених у селі Пшеводов, російські фахівці ОПК однозначно ідентифікують як елементи зенітної керованої ракети ЗРК С-300 української армії. військово-повітряних сил", - цитує міноборони пропагандистське видання "РИА Новости".

Раніше президент Польщі, яка є членом НАТО, заявив, що у Варшави немає конкретних доказів, щоб визначити, хто випустив ракету, яка вразила польський зерновий комплекс приблизно за 6 км (4 милі) від кордону з Україною, убивши двох людей.

Джерело в НАТО повідомило, що президент США Джо Байден повідомив G7 та партнерів по НАТО, що вибух у Польщі спричинила українська ракета ППО.

Нагадуємо, у Польщі сталися вибухи на території Грубешовського повіту Люблінського воєводства, в результаті яких загинуло двоє людей. За неофіційною інформацією, це сталося внаслідок падіння російських ракет.

вибір редакції
Читайте також:
Економіка
Оголошені сьогодні Дональдом Трампом тарифи для торгових партнерів Штатів по всьому світу коливаються від 10% до 49% на імпортні товари.
вчора, 17:04
Опінії
До закінчення нашої війни, на жаль, ще довго.
02 квітня, 16:03
Війна
У США показали проєкт нових санкцій проти рф: вони торкнуться російської нафти.
02 квітня, 09:00
Опінії
Можна припустити, що військово-релігійний режим у Тегерані таки створить бомбу. Дональд Трамп скаже, що винні у цьому демократи.
31 березня, 20:30
Політика
Мелоні та її команда вкрай стурбовані поведінкою Трампа.
31 березня, 18:08
Політика
19% жителів США підтримують ідею приєднання до країни Гренландії, яку контролює Данія.
29 березня, 16:00