Від суми до тюрми не зарікайся, «зливаючи» ворогу справу «вагнерівців»

Опінії
30 червня, 11:45
Від суми до тюрми не зарікайся, «зливаючи» ворогу справу «вагнерівців»
Фото: Главком

Зеленський – некомпетентний дилетант у порівнянні з досвідченим терористом державного значення Лукашенком.

Український політтехнолог, фахівець із виборчих і політичних технологій

Присвячено всім, хто вважає, що захоплення і примус до посадки літака "Ryanair" білоруськими спецслужбами й спецоперація по захопленню "вагнерівців" – одне і теж саме.

За міжнародним правом територія судна, морського чи повітряного, є територією тієї держави, кому це судно належить. Навіть, якщо судно знаходиться у територіальних водах або у повітряному просторі іншої країни!

У Білорусі влада використовувала обман і силу, змусивши літак чужої країни сісти на свій аеродром. Білоруські силовики вдерлися до салону літака й провели захоплення двох пасажирів.

Все це порушення міжнародних норм і договорів. Все це піддало небезпеці життя пасажирів – громадян інших країн, які летіли в цьому літаку.

Це тероризм і піратство!

Спецоперацію ж із захоплення "вагнерівців" готували не тільки наші силовики, а й спецслужби Туреччини, які спеціально для цього виділили особливий літак – чартер "Турецьких Авіаліній". І ніякого захоплення чужого судна не намічалося.

Це були б узгоджені дії всіх, хто цю операцію планував, забезпечував і здійснював. Загальна спецоперація наших силовиків і спецслужб наших союзників.

Читайте також:

А те, що наш президент цю операцію бездарно злив, продемонструвало нашим союзникам чого реально варта влада в Україні. А отже, наскільки ми ненадійні партнери Заходу, можна пояснювати як завгодно.

А ще можна на додачу марно виправдовувати Зеленського будь-якими способами, шукати будь-які аргументи та пояснення. Але факт залишається фактом; себе-то не обдуриш.

Читайте також:
Конструкторське бюро отримувало значні контракти від уряду країни окупанта.
17:47
Поліція обшукала квартиру начальника штабу добровольчого батальйону імені шейха Мансура Мусліма Ідрісова.
вчора, 16:25
Геннадій Москаль розповів про дивні обставини у справі замаху на радника президента Володимира Зеленського Сергія Шефіра
25 вересня, 12:22
Хто писав сценарій нападу на Шефіра ?
24 вересня, 16:05
Законопроект про протидію антисемітизму підтримали 283 народні депутати
22 вересня, 17:05