Лицемірство паяца

Опінії
29 червня, 10:26
І шо?!
І шо?!

Про заляпану лайном ризу блазня-президента...

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Спостереження за конвульсіями гада на пательні не належать до шляхетних людських чеснот. Вихований контингент у поцінуванні чужих негараздів послуговується здебільшого емпатичним: «Такого і ворогові не забажаєш».

Себто, у кращих наших зразках ми ладні пробачати, співчувати, перебирати на себе біди і скрути не лише ближнього свого, а й «простого перехожого». То таке, що не завжди виходить. Ну, й не в усіх.

А тут… Вже яку добу не можемо подолати глибоку внутрішню зловтіху від корчів рядженої особини, яка сіпається у спробах прикрити свою видову недолугість гугнявим меканням-беканням про «державний інтерес», «реноме», «суб‘єктність» і непідсудність дружини Цезаря.

Вознесена до стану Мендель Мосійчук ретранслює нам так звані «думки» найвеличнішого: «…Пан Єрмак зі мною не просто так, я довіряю цій людині… Я просто знаю, що … в СБУ нуль запитань до пана Єрмака…».

Що ти, нелоше поваплений, несеш?! Які запитання можуть виникати у притягнутого за вуха до СБУ Баканова до свого-своїсінького Єрмака?!

У будь-якій країні з ознаками сякої-такої державності з оцієї групи безсовісних брехунів – Зе, Єрмака, Подоляка, Арестовича – пір'я б полетіло у серпні минулого року. Перша-ліпша фраза оцих «державних мужів», ляпнута, ніби коров‘ячий кізяк на дорогу, з моменту оприлюднення інформації про провал затримання вагнерівців – іржавий цвях в домовину чиновної кар'єри кожного з вискочок, ба, більше, припис на дуже тривале поселення у приватні номери Малюськи. Деінде за це все ще розстрілюють.

Ви, панове, можете уявити, як Борис Джонсон, грайливо куйовдячи свого рудого ірокеза, телефонує путіну щодо запланованого переходу есмінця «Дефендера» на траверзі Севастополя? Або як Барак Обама уточнює деталі операції «Спис Нептуна» (ліквідація бен Ладена) з очільниками Аль-Каїди?

Хтось з ошелешеної нашої братії писарчуків запитує, звідки береться нахабство, з яким зелений непотріб намагається жонглювати білим і чорним, впарюючи бидлу одну за одною нісенітниці?

Як, звідки? Нахабство Зе та його камарильї живиться абсолютним небажанням тупуватої третини суспільства побачити правду.

Перепрошуємо за гасло з абсцентним нальотом на презентаційній світлині. Гидоті – відповідні цифри мовлення.

Фе, як же від нього, брехла квартального, й відгонить.

Читайте також:
Якби ж її допустили до «тєла»! Був би ще той переполох. А так – історія пішла іншим манівцем.
22 жовтня, 09:36
До трансформації COVID-19 на DELTA-21.
19 жовтня, 09:24
Навіть шведи побачили профанацію Зе-команди у боротьбі з олігархами; що вже казати про пересічних українців.
14 жовтня, 13:42
Біда України у тому, що нею керують ті, кому вона не потрібна
08 жовтня, 12:23
В Україні зріс рівень контрабанди, а все через те, що у команді Володимира Зеленського всі однім миром мазані.
06 жовтня, 12:28
Над зеленою болотяною тванню – лопаються бульбашки метану...
02 жовтня, 16:45