Відбулася презентація книги Олександра Джуня «Чорні роки Миргородщини» (відео)

ПОЛТАВА
25.10.2019, 07:47

В Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Івана Котляревського відбулася презентація книги Олександра Джуня «Чорні роки Миргородщини», присвячена жертвам Голодомору на Полтавщині, зокрема, в місті Миргороді.

Захід пройшов 24 жовтня.

Ця тема надзвичайно важка для сприйняття, але її треба вивчати. Коли читаєш свідчення очевидців, то всередині все перевертається. Комусь може здатися, що такого не могло бути у 20 столітті – особливо тим, хто довірився прорадянській пропаганді.

За всю багаторічну дослідницьку роботу автор зібрав і зберіг унікальні свідчення очевидців цього жахливого геноциду. Книга містить цілий ряд фактів та спогадів, які раніше замовчувались.

Олександр Прокопович Джунь є засновником і співробітником Миргородського музею трагедії Голодомору 1932-1933 років. Не будучи безпосереднім свідком подій 32-33-го років (адже народився у 1947 році), Олександр Джунь не залишився осторонь трагедії власного народу. Пошук історичної правди став сенсом його життя.

Хоч книга описує події виключно Миргородського району, вона є цікавою і для жителів інших регіонів, адже трагедія Голодомору так чи інакше зачепила більшість українських родин.


Читайте також:
Сьогодні лабораторно підтвердили перший випадок коронавірусу в Кременчуці на Полтавщині. Його виявили в 69-річної жінки.
11:10
У 75-річної жінки в Кременчуці виявили коронавірус. Відомо, що за кордоном не була.
вчора, 16:55
На ринках Кременчука організують продаж розсади та саджанців рослин. Торгуватимуть з 10:00 до 15:00, кількість покупців контролюватимуть.
вчора, 16:45
Сьогодні поліція затримала двох чоловіків, які в медичних масках на обличчях пограбували пункт обміну валют у Полтаві.
вчора, 16:05
18 дітей в Україні інфіковані коронавірусом. Це 5-річний хлопчик із Вінниччини, 7-річна дівчинка хвора на Волині і 16 – на Буковині.
вчора, 14:30
Сьогодні депутати Полтавської міської ради провели позачергову сесію і змінили бюджет.
вчора, 12:40