Відбулася презентація книги Олександра Джуня «Чорні роки Миргородщини» (відео)

ПОЛТАВА
25.10.2019, 07:47

В Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Івана Котляревського відбулася презентація книги Олександра Джуня «Чорні роки Миргородщини», присвячена жертвам Голодомору на Полтавщині, зокрема, в місті Миргороді.

Захід пройшов 24 жовтня.

Ця тема надзвичайно важка для сприйняття, але її треба вивчати. Коли читаєш свідчення очевидців, то всередині все перевертається. Комусь може здатися, що такого не могло бути у 20 столітті – особливо тим, хто довірився прорадянській пропаганді.

За всю багаторічну дослідницьку роботу автор зібрав і зберіг унікальні свідчення очевидців цього жахливого геноциду. Книга містить цілий ряд фактів та спогадів, які раніше замовчувались.

Олександр Прокопович Джунь є засновником і співробітником Миргородського музею трагедії Голодомору 1932-1933 років. Не будучи безпосереднім свідком подій 32-33-го років (адже народився у 1947 році), Олександр Джунь не залишився осторонь трагедії власного народу. Пошук історичної правди став сенсом його життя.

Хоч книга описує події виключно Миргородського району, вона є цікавою і для жителів інших регіонів, адже трагедія Голодомору так чи інакше зачепила більшість українських родин.


Читайте також:
Полтава
Нещодавно встановлена сонячна електростанція стала справжньою рятівною соломинкою. Дарма, що її споруджено за кошти західних інвесторів.
14:52
Полтава
«Полтаватеплоенерго» продовжує вимагати у громадян абонентську плату за послуги, які не надає. А міська рада їм у цьому допомагає.
вчора, 10:38
Полтава
Якого року виробництва, країна походження і стан транспортних засобів вирішуватимуть депутати на сесії. Планується перевозити школярів.
вчора, 06:12
Полтава
Строк надання послуг завершується 30 серпня поточного року. Чи встигнуть ремонтники із поставленим завданням, не уточнюється.
18 червня, 14:56
Полтава
За майже три роки «слуги нароту» витратили 9 мільйонів гривень та перетворили територію перед обласною бібліотекою на звалище
18 червня, 11:00
Полтава
Поки полтавські «зелені ямщики» задорого купують амуніцію коштом платників податків, в області діє інша схема. Люди вкладаються у перемогу.
18 червня, 06:01