Відбулася презентація книги Олександра Джуня «Чорні роки Миргородщини» (відео)

ПОЛТАВА
25.10.2019, 07:47

В Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Івана Котляревського відбулася презентація книги Олександра Джуня «Чорні роки Миргородщини», присвячена жертвам Голодомору на Полтавщині, зокрема, в місті Миргороді.

Захід пройшов 24 жовтня.

Ця тема надзвичайно важка для сприйняття, але її треба вивчати. Коли читаєш свідчення очевидців, то всередині все перевертається. Комусь може здатися, що такого не могло бути у 20 столітті – особливо тим, хто довірився прорадянській пропаганді.

За всю багаторічну дослідницьку роботу автор зібрав і зберіг унікальні свідчення очевидців цього жахливого геноциду. Книга містить цілий ряд фактів та спогадів, які раніше замовчувались.

Олександр Прокопович Джунь є засновником і співробітником Миргородського музею трагедії Голодомору 1932-1933 років. Не будучи безпосереднім свідком подій 32-33-го років (адже народився у 1947 році), Олександр Джунь не залишився осторонь трагедії власного народу. Пошук історичної правди став сенсом його життя.

Хоч книга описує події виключно Миргородського району, вона є цікавою і для жителів інших регіонів, адже трагедія Голодомору так чи інакше зачепила більшість українських родин.


Читайте також:
Полтава
У 2003 році Кравченко відпустив з-під варти вбивцю журналіста Георгія Гонгадзе Олексія Пукача, після чого той втік.
26 травня, 13:40
Полтава
Полтавські підприємці виробляють дефіцитні деталі для військово-промислового комплексу ресурсної федерації московії. І не лише полтавські.
24 травня, 17:46
Полтава
Завдяки ініціативі "Останнього Бастіону" у Полтавській топоніміці вшановано пам'ять незламного борця за волю Ічкерії.
22 травня, 17:17
Полтава
Ракета компанії SpaceX з астронавтами на борту вирушила до МКС
22 травня, 09:45
Полтава
Цілодобова підтримка Сухопутних військ із повітря – обов'язкова умова бездоганної оборони, але ще більше важлива для контрнаступу.
20 травня, 18:13
Полтава
Вітчизняний міністр оборони та всіх корупційних схем у галузі національної безпеки поки ніяк не прокоментував пропозицію з Берліна.
19 травня, 18:16