Відео дня: Погоня голодних змій за дитинчатами морських ігуан

СВІТ
10.11.2016, 11:23
Відео дня: Погоня голодних змій за дитинчатами морських ігуан

Користувачі мережі порівнюють п'ятихвилинне відео з кращими голлівудськими трилерами.

Канал BBC виклав епізод з першої серії документального фільму «Планета Земля 2», в якому десятки голодних змій полюють на дитинчат морських ігуан, пише Mashable. Ролик відразу ж почав набирати популярність в соціальних мережах, збираючи мільйони переглядів.

Зйомки відео відбувалися на тихоокеанському острові Фернандіна, що входить до складу архіпелагу Галапагос. Як відзначили багато ЗМІ та інтернет-користувачі, сюжет ролика і напруга, що панує в ньому багато в чому перевершує кращі голлівудські трилери: новонародженим дитинчатам ігуан належить подолати небезпечний шлях на вершину скелі, де на них чекають дорослі особини, вислизнувши від переслідувачів – десятків голодних змій.

«Одна ця сцена вражає сильніше, ніж будь-який з фільмів про Джеймса Бонда, який ви коли-небудь бачили», - прокоментував відео британський телекритик Джим Шеллі.


Читайте також:
Мільйони поляків вживають воду, на варті якості якої стоять мідії.
16:50
Більшість фінляндців позитивно ставляться до трудової міграції з-за меж Євросоюзу, яка має відновити економічний потенціал країни.
10:46
Найбільше заробив засновник Facebook Марк Цукерберг — 31 млрд доларів.
вчора, 11:20
Покоління, яке народилося на планеті з початку 2000-х років, дедалі рідше вживає спиртні напої, ніж їхні батьки.
23 травня, 12:34
Корінні американці зі штату Оклагома, які врятували мешканців Ірландії від голоду, тепер самі опинилися на межі виживання через коронавірус.
22 травня, 16:50
Слідчий комітет РФ видалив зі свого офіційного сайту новину про відкриття кримінального провадження проти Фінляндії за статтею "Геноцид".
21 травня, 08:56