За сприянням «Останнього Бастіону» школи отримали нові книги про долю українського борця за незалежність Михайла Гаврилка

ДОСЯГНЕННЯ
26.05.2015, 10:43
За сприянням «Останнього Бастіону» школи отримали нові книги про долю українського борця за незалежність Михайла Гаврилка

Останній Бастіон» продовжує вести діяльність у просвітницькому напрямку. І цього разу, за підтримки голови громадського об’єднання Геннадія Сікалова, полтавські школярі зможуть ознайомитися з долею видатного українця - Михайла Гаврилка.

Книга «Михайло Гаврилко: і стеком, і шаблею» частково змиває вину українського народу за своє безпам’ятство, бо вертає із забуття цього шляхетного чоловіка, геніального митця, вояка і творця українського війська, духовного нащадка Тараса Шевченка та Святослава Завойовника, Михайла Гаврилка.

Як зазначає сам Геннадій Сікалов, українцям пора детальніше і більш глибоко вивчити свою історію. У роки від початку і до закінчення Північної війни, загинули сотні тисяч українських героїв, про яких сьогодні воліють мовчати і не знати: відсутні пам’ятники, книги, меморіальні таблички та комплекси. Так само, як і багатьом тим борцям за незалежність України, хто загинув вже після Північної війни. Ми зносимо пам’ятники старих комуністичних ідолів, але не популяризуємо тих, хто цього заслуговує.

Люди повинні пам’ятати своє славетне минуле і берегти подвиги своїх пращурів, що віддавали життя за соборність і незалежність нашої держави.