Відкрите звернення до прокурора Полтавської області

ПОЛТАВА
20.10.2014, 11:58
Відкрите звернення до прокурора Полтавської області

Шановний Яне Володимировичу, оскільки наші офіційні звернення, вочевидь, не надходять до вас, ми вимушені звертатись до вас через засоби масової інформації.

7 жовтня поточного року «Останній Бастіон» направив офіційний запит на ім’я прокурора Полтавської області Яна Стрелюка, з проханням прокоментувати статтю «Прокурор без штанів: особливості роботи прокурорів у Полтаві», яка з’явилась в мережі інтернет.

«Останній Бастіон» зауважив, що вважає поведінку заступника прокурора Полтавської області Кириченка О.В. аморальною, а висвітлені факти зловживання службовим становищем такими, які потребують перевірки.

Не дочекавшись відповіді у встановлений законодавством термін, ми змушені звертатись до вас ще раз, але цього разу відкритим листом з наступними запитанням:

- Чи була заява головного редактора ГС «Останній Бастіон» Сікалова Г.А. внесена до ЄРДР по статті 171 ККУ (Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів) відносно дій заступника прокурора області Кириченка О.В. описаних в матеріалі «На головного редактора ГС «Останній Бастіон» Геннадія Сікалова вчиняється тиск з боку Полтавської обласної прокуратури»?

- Чи була проведена службова перевірка відносно заступника прокурора Полтавської області згідно статтям 15, 17, 18 та 25 Кодексу професійної етики та поведінки працівників прокуратури?

Чи ми можемо вважати візит вашого старшого прокурора Чернушенко за офіційну відповідь від прокуратури Полтавської області?


Читайте також:
В Полтаві відбулась перша зустріч клубу «ЯжеМать 24/7».
07:35
28 лютого відбулося пленарне засідання тридцять першої сесії Полтавської облради.
вчора, 17:00
Імовірний візит міг відбутися 2-3 березня.
вчора, 11:19
Одного з депутатів Гадяцької районної ради притягнуть до відповідальності за несвоєчасне подання фінансових декларацій.
вчора, 09:55
Полтавцям пропонують 6 тисяч безкоштовних млинців.
27 лютого, 11:56
26 лютого Полтаву відвідала політик, заслужений економіст України, депутат Ніна Южаніна.
27 лютого, 11:25