Відкритий лист до виконавчого комітету та депутатів Полтавської міської ради

ПОЛТАВА
09.11.2022, 16:01
Відкритий лист до виконавчого комітету та депутатів Полтавської міської ради
Фото: Останній Бастіон

Чому Полтавська міська рада саботує встановлення пам'ятної дошки Джохару Дудаєву?

Доброго дня!

Шановні співробітники виконавчого комітету та депутати Полтавської міської ради, до Вас звертаються представники громадської спілки "Останній Бастіон".

Рівно 2 роки тому ми ініціювали встановлення у нашому місті меморіальної таблички на честь лідера чеченського визвольного руху у 1990-х роках, першого президента незалежної Чеченської Республіки Ічкерія генерал-майора Джохара Дудаєва. На жаль, дозвільні документи та відгуку від вас ми не отримали і по нині.

Тепер, починаючи з 24 лютого 2022 року, на тлі широкомасштабної російської воєнної агресії по всій Україні, й у Полтаві зокрема, триває кампанія з дерусифікації топонімів і демонтаж пам'яток окупаційного (імперського/царського і совєцького) режимів.

Нещодавно Верховна Рада України визнала незалежність Чеченської Республіки Ічкерія, чим укотре продемонстровано прихильність небайдужих українців до визвольної боротьби чеченського народу, а у Кременчуці з'явилася навіть вулиця Джохара Дудаєва, тоді як у Полтаві нічого подібного не відбувається, від слова зовсім.

У зв'язку з вище зазначеним, вважаємо свідому бездіяльність виконавчого комітету, профільної комісії та депутатського корпусу Полтавської міської ради саботажем.

Це ніщо інше, як відверта спроба залишити наше рідне місто у російському інформаційному та культурно-історичному просторі, де замість свободи панує рабство, угодовство і пристосуванство.

Нагадуємо, що голова Громадської спілки "Останній Бастіон" Геннадій Сікалов ініціював встановлення у Полтаві меморіальної дошки першому президентові незалежної Чеченської Республіки Ічкерія Джохару Дудаєву ще у лютому 2020 року. Відповідне клопотання було подане до міської ради, про що свідчать наступні відеодокази, ігнорований чиновниками:

Дошка уже давно мала би бути встановлена на будинку за наступною адресою – вулиця Нікітченка, 4; тобто, саме там, де Джохар Дудаєв проживав разом із сім'єю, командуючи 13-ю важкою бомбардувальною авіаційною дивізією. Витрати на встановлення меморіальної дошки громадська спілка повністю взяла на себе.

Закликаємо виконком і депутатів Полтавської міської ради перестати відмовчуватися і дати нарешті вичерпну відповідь, дозволивши встановити меморіальну табличку. Досить потурати російським загарбникам і колаборантам при владі, бо війна нічого і нікому не спише, як би вам того не хотілося.

Без жодної поваги, представники ГС "Останній Бастіон".

Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Виміри
Виконавчий комітет Полтавської міської ради затвердив встановлення інформаційної дошки Герою України Тарасу Бобаничу
15.12.2022, 17:45
Війна
Він став першим українським воїном, який загинув у російсько-українській війні 13 квітня 2014 року.
14.12.2022, 15:50
Виміри
Події російсько-української війни — ще один прояв агресії однієї країни проти іншої, метою якої є чергова спроба знищення української нації.
09.12.2022, 10:42
Опінії
Сьогодні завдання українців полягає у тому, щоби не допустити більше хижацьких, а головне чужинських ідеологій на нашій землі!
27.11.2022, 08:01
Світ
Міністр закордонних справ Латвії Едгарс Рінкевичс назвав росіян наступниками радянського диктатора Сталіна
26.11.2022, 15:04
Історія
Кремлівський бункерний щур уперше за 22 роки відчуває можливість втратити з власних пазурів влади у РФ, у хід пішла форсована сталінізація.
22.11.2022, 20:34