Відновлення економічного потенціалу Євросоюзу коштуватиме 500 мільярдів євро

СВІТ
19 травня, 10:40
Відновлення економічного потенціалу Євросоюзу коштуватиме 500 мільярдів євро
Фото: Der Spiegel

Анґела Меркель і Еммануель Макрон запропонували урядам країн-учасниць ЄС план виходу з економічної кризи на тлі пандемії.

Спільна програма відновлення потребує фінансування у розмірі 500 мільярдів євро, інформує видання "Die Welt".

Канцлер ФРН і президент Франції домовилися позичити вказану суму на зовнішніх фінансових ринках задля масштабних інвестицій у сфери цифровізації, охорони здоров'я та "зеленої енергетики".

Відтак, на бюджети країн-учасниць ЄС, за словами Анґели Меркель, буде покладено тягар наявних боргів Єврокомісії та підтримка постраждалих секторів спільної економіки.

Читайте також:
Пандемія коронавірусу сильно вдарила по і так слабкій аргентинській економіці, що кілька років тому почала долати наслідки тривалої кризи.
14 травня, 10:05
Для того, щоб утриматися від оголошення дефолту, чинна влада мусить визначитися: вона або з громадянами, або з олігархами.
27 квітня, 14:30
У зв'язку з пандемією і карантином економіка України демонструватиме досить глибоке падіння на 4,2%, також на 7% прискориться темп інфляції.
18 квітня, 10:20
Економічна ситуація у Литовській Республіці погіршується через запроваджені карантинні заходи для подолання спалаху коронавірусу.
17 квітня, 12:20
Із запровадженням карантину і самоізоляції в Україні кожен десятий громадянин до кінця 2020 року залишиться без роботи.
13 квітня, 10:50
Українські торговельні мережі відчувають нестачу макаронів у зв'язку зі зростанням закупівельних цін на зерно і борошно.
11 квітня, 11:15