Відсторонений заступник глави Нацполіції Тишлек продовжує отримувати зарплату

ПОЛІТИКА
20.11.2023, 14:11
Відсторонений заступник глави Нацполіції Тишлек продовжує отримувати зарплату

Його дружина має російське громадянство, родичів на росії та відвідувала тимчасово окупований Крим і московію після 2014 року

Дисциплінарна комісія МВС проводить службове розслідування за матеріалами журналістського розслідування стосовно заступника голови Національної поліції України Дмитра Тишлека і членів його сім’ї.

Про це «Главкому» повідомив заступник директора департаменту взаємодії з Нацполіцією Міністерства внутрішніх справ Олександр Науменко у відповіді на запит.

На прохання журналістів надати інформацію про попередні результати службової перевірки міністерство обмежилося формальною відпискою: «За результатами проведення службового розслідування буде вжито заходів, відповідно до законодавства України».

Крім цього, редакція поцікавилася, чи отримує заробітну плату та інші виплати Дмитро Тишлек у період відсторонення від посади. На що у відомстві відповіли:

за ним зберігаються всі види грошового забезпечення, крім премії.

Водночас МВС не змогло надати чіткої відповіді на питання журналістів щодо наявності у Нацполіції кримінальних справ, у яких фігурує ростовський кримінальний авторитет «Полузвєрь» (Андріан Родін, він же Андрєй Іманалі). За даними журналістського розслідування, Дмитро Тишлек користується нерухомістю та авто родини партнера очільника ростовського кримінального угрупування на прізвисько «Полузвєрь».

МВС немає даних про кримінальні справи ростовського кримінального авторитету «Полузвєрь», який є партнером українського бізнесмена, майном якого користується заступник голови Нацполіції Дмитро Тишлек.

«Стосовно інформації щодо кримінальних проваджень повідомляємо, що за інформацією Головного слідчого управління Національної поліції запитувана інформація не узагальнюється та відповідні обліки не ведуться», – сказано у відповіді МВС.

Нагадаємо, що  видання Bihus.Info оприлюднило розслідування про те, що дружина заступника голови Нацполіції Дмитра Тишлека станом на літо 2023 року не позбулася російського паспорта, а сам він користується нерухомістю та авто родини партнера ватажка ростовського кримінального угруповання.

Також за даними журналістів, Балакай у липні 2014 року відвідувала окупований Крим та територію московії (виїзд 10.07.2014 Джанкой, виїзд 20.07.2015 Шереметьєво), у листопаді 2015 року Балакай також їздила на територію рф (виїзд 24.11.2015 Брянськ, виїзд 27.11.2015 Брянськ), а у липні та серпні 2017 року відвідувала окупований Крим (виїзд 21.07.2017 Перекоп, виїзд 04.08.2017 Армянськ).

Голова Нацполіції Ігор Клименко відреагував на розслідування журналістів стосовно Дмитра Тишлека. Міністр заявив, що кримінальне провадження вже триває.

Заступника голови Нацполіції Дмитра Тишлека буде відсторонено від виконання службових обовʼязків на час розслідування кримінального провадження, початого за його заявою після журналістського розслідування.

«Останній Бастіон» нагадує, що на керівні посади номінально державного АТ «Укргазвидобування» призначаються білоруси з громадянством США та громадяни Казахстану і Азербайджану, тісно пов'язані з «Газпромом» і росією.

Це підтверджує, що Україна узурпована шайкою зайд і волоцюг, основною метою бурхливої діяльності яких є грабунок і знецінення цієї держави, що прямо впливає на економічну та національну безпеку і подальше існування самої держави.  

Читайте також:
Кримінал
Національна поліція таємно закрила справу щодо корупції на Одеській кіностудії
08 червня, 14:49
Політика
Вони більш потрібні для підтримки самозванців.
08 червня, 08:55
Кримінал
«Рєшала» з Нацполіції України обіцяв балканським кілерам з «Новопечерських Липок» звільнення та втечу за 2,5 мільйони євро.
07 червня, 09:25
Політика
Родинний бізнес очільника Нацполу торгував із фірмами, діяльність яких розслідував його Нацпол.
23 травня, 22:00
Кримінал
За це перевертня у погонах оштрафували на 34 тис. грн і відсторонили від роботи на рік.
15 травня, 11:28