Війна здебільшого хибить

Опінії
12.06.2023, 16:31
Війна здебільшого хибить
Фото: Facebook

Від першого корегування і першого влучання проходить так багато часу, але воно того варте...

Народний депутат України VIII скликання

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень).

Зазвичай на тонну снарядів, випущених по противнику, на вантажівку спрацьованого металолому – сталі, латуні пополам з порохом і тротилом – припадає 1 чи 2 дрібнесеньких осколка, котрі влучать.

На цілу гору гільз – лише 1, котра випустила кулю, що влучила, а на місяць страждань у засідках, на десяти тисяч комариних укусів у викопаних власноруч окопах – 1 день успіху.

На сто розмов із начальниками усіх рівнів, посадовцями різноманітних посад – одна результативна, одні очі, у котрих загориться вогник такий, як і у тебе.

Внаслідок таких забігів на довгі, нудні й здебільшого безперспективні дистанції, я внутрішньо стаю верблюдом.

Таким собі верблюдом у камуфляжі, котрий може довго рухатися вперед, накопичивши у собі величезний запас надії та терпіння, відростивши товсту шкуру і набувши трохи меланхолійний погляд.

Та отой день, коли десь глибоко на території ворога, котру він звик вважали тилом, запалає вогонь – я знаю, отой день компенсує мені все.

Як той перший танк під Авдіївкою у 2015-му, котрий я побачив після довгих без результативних польотів – поверне і назад і витрачені надії, і тисячі комариних укусів...

Літо, відпущене минуло річ, повернулося і звично треться, як кішка, щокою до моєї щоки; тепле, вечірнє, оксамитове – воно знову тут, а я – ще точно не знаю, де я.

Читайте також:
Війна
Раніше вихідці із південноазійської країни торгували на ринку Барабашово. Після 24.II.2022 деякі із них узяли до рук зброю в армії України.
вчора, 08:28
Історія
Події у Будьонівську показали типове для «російського світу» ставлення влада-народ.
14 червня, 15:35
Війна
За минулі 2 роки серед українців склався доволі негативний образ фіно-угорських народів, яких уособлюють із москвинами. Правда ж інакша.
12 червня, 08:27
Війна
Європа з Америкою уникають обговорення цього питання. Вони готові підтримувати Україну, але не за всяку ціну, бо досі вірять у мир із РФ.
28 травня, 20:38
Опінії
Чому суд виправдав його вбивцю?
25 травня, 18:12
Опінії
Зберегти життя українського солдата «на нулі» можна шляхом докорінних змін. Причому не тільки в армії, а й у державі в цілому тут і зараз.
07 травня, 13:46