Військова машина РФ напружується з останніх сил

ВІЙНА
27.11.2022, 18:09
Військова машина РФ напружується з останніх сил
Фото: Facebook

Кремлівський бункерний щур усвідомлює ефект нафтових санкцій колективного Заходу, тому будь-що хоче як найбільше зруйнувати Україну.

Красномовними свідченнями є нещодавні цілеспрямовані ракетно-бомбові удари московитів по вітчизняній критичній та енергетичній інфраструктурі.

На цьому наголошує заступник директора з питань торгівлі цінними паперами корпорації "Dragon Capital" Сергій Фурса, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За його словами, РФ дуже показово закидує українську енергетику ракетами й водночас нарочито відверто зізнається у тероризмі, малюючи нам і всьому світові картини апокаліпсиса "без світла".

«Таке враження, що росія намагається справити враження. Це нагадує поведінку людини, яка показово витрачає кошти. Розкидується грошима, влаштовуючи гучні вечірки. Літає на гвинтокрилі. Організовує польоти аналітиків на свої підприємства приватними літаками тощо. Це зазвичай означає лише одне – насправді грошей немає. Насправді витрачаються не свої кошти. Насправді мета заробити, побудувати фінансову піраміду, провернути фінансову аферу. І саме так виглядає зараз росія!

Дуже стійке відчуття, що саме так виглядає Кремль. Чи означає це, що у росії ось-ось закінчаться ракети? Не обов'язково, але це означає, що у росії закінчується час. І вони зі штанців вистрибують, намагаючись примусити Україну до перемовин. Чому? Може бути будь-що: або військова машина напружується з останніх сил, або ж Владімір Путін усвідомлює ефект нафтових санкцій, включно зі "стелею" на ціну, які запрацюють із 5 грудня, або ж дійсно ракет не так і багато, або товариш Сі Цзіньпін дав Путіну обмежений час, аби покінчити із війною.

Це означає, що вони продовжать. І темні дні повторяться. Ще більше емоцій. Ще більше істерики. Ще більше дискомфортних холодних вечорів і ночей. Але це означає, що кожен такий постріл ракет наближає росію до поразки. Він наближає не бажану для Путіна капітуляцію України, а капітуляцію самого Путіна. І Путін це знає. І годинник тікає. Тікає в холодному самотньому бункері», – зазначив Сергій Фурса.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", Рада національної безпеки США при адміністрації президента визнала причетність РФ до ракетного нападу на Польщу.

Автор : Сергій Фурса
Читайте також:
Світ
Туреччина бачить значний потенціал у оборонній співпраці з Португалією
вчора, 13:20
Політика
Народні обранці з чиновниками імітують бурхливу діяльність, адже досі не втямили: російська агресія не поверне їм буденність до 23.II.2022.
26 січня, 21:27
Війна
За 11 місяців широкомасштабної агресії РФ не досягла своєї основної мети, а плани щодо загарбання "Київ за 3 дні" зазнали кривавого фіаско.
25 січня, 17:00
Опінії
Якщо ще згадати, що дядько Кубракова займає пост Міністра внутрішніх справ ворожої нам країни Білорусі, то все стає на свої місця.
23 січня, 11:52
Війна
"Буданов дає інтерв'ю, причому такі інтерв'ю, що краще б він їх не давав - і для нього краще, і для спецслужби"
20 січня, 17:00
Війна
Нагадаємо Буданову, що Київ вистояв саме завдяки широкій мобілізації патріотів України
19 січня, 10:01