Військові кораблі США залишаються у Середземному морі

ВІЙНА
29.12.2021, 10:37
Військові кораблі США залишаються у Середземному морі
Фото: google

Американці занепокоєні нарощуванням військ РФ на кордонах України

Міністр оборони США Ллойд Остін наказав ударній групі авіаносців ВМС залишатися в районі Середземного моря, а не рухатися на Близький Схід, на тлі побоювань із приводу накопичення тисяч російських військ біля кордону з Україною.

Представник міністерства оборони заявив у вівторок, що зміна розкладу авіаносця USS Harry S. Truman і п'яти військових кораблів, які його супроводжують, відображає необхідність постійної присутності в Європі. "Це необхідно для того, щоб заспокоїти союзників і партнерів США в регіоні", — сказав чиновник.

США та західні союзники спостерігали за нарощуванням російських військ біля кордону, які становлять приблизно 100 000 осіб. Це підігріває побоювання, що Москва готується вдертися до України. Свіжу інформацію про пересування військ країни-агресора вони отримали від американського літака-розвідника Boeing RC-135V Rivet Joint з позивним HOMER19 Повітряних сил США який моніторить території Донбасу та Приазов'я

Інформаційна агенція "Останній Бастіон" нагадує, що США та Європа давно вже стурбовані зростанням загрози повномасштабної війни з Росією, на жаль, українська влада вперто не помічає цієї небезпеки.

Читайте також:
Світ
Це має допомогти країнам-членам ЄС конфіскувати активи, заморожені в рамках санкцій проти росії
11 травня, 16:38
Світ
Це треба було робити набагато раніше...
28 лютого, 11:25
Світ
Опанування радикальним ісламським рухом "Талібан" всієї території Афґаністану може спровокувати чергову міґраційну кризу в Європі.
09.07.2021, 11:53
Світ
Документ міститиме прізвище власника, дату народження, номер паспорта, дані про те, чи він пройшов вакцинацію, а також чи хворів.
29.03.2021, 14:55
Світ
Пандемія коронавірусу, карантин і самоізоляція спонукають фінляндську владу до надзвичайних заходів — розконсервації старих складів.
11.04.2020, 09:45
Економіка
Угорщина робить ставку на власний розвиток, а не розтрату кредитів.
03.04.2020, 11:51