Військові в Росії повалять Путіна?

СВІТ
29.03.2022, 09:55
Військові в Росії повалять Путіна?

Російські військові та спецслужби мають інформацію про реальні наслідки, з якими зіштовхнеться росія через війну проти України

Це змушує багатьох військових переосмислити свою позицію, вважає керівник видання Bellingcat Христо Грозев.

Оцінюючи можливість перевороту у росії, він заявив, що більшість російських силових структур виступають проти путіна. Про це журналіст розповів в ефірі YouTube-каналу "Продолжение следует".

За словами аналітика, силовики тверезо оцінюють, яких наслідків для росії, до яких призведе військова авантюра путіна.

«Саме кількість зливів інформації, які зараз відбуваються на кожному рівні, означає, що більшість силовиків не за путіна. Вони ж знають, на відміну від звичайних людей, вони знають, що жодного нацизму немає в Україні, вони знають реальні втрати російської армії, вони знають про деморалізацію серед солдатів, вони знають, до чого доведе санкційний режим», - заявив експерт.

На думку Грозева, силовики, які виступають проти путіна, чекатимуть відповідного моменту, коли на вуличні акції протесту вийде достатня кількість людей, для здійснення перевороту.

Журналіст вважає, що до масових мітингів можуть призвести економічна ситуація, що погіршується, втрати російської армії або оголошення загальної мобілізації.

Тим часом політтехнолог Олеся Яхно вважає, що «держпереворот у Росії де-факто вже у процесі». За її словами, про це свідчить раптове зникнення міністра оборони росії сергія шойгу, а також інших високопоставлених ватажків силових структур кремлівського режиму.

Своєю чергою, в українській розвідці стверджують, що частина російських олігархів дуже роздратована діями путіна. Деякі з них готові сплатити за фізичне усунення ватажка Кремля.

Автор : Відділ моніторингу
вибір редакції
Читайте також:
Світ
Сотні тисяч російських лікарів не отримали обіцяні путіним виплати
10:04
Світ
А у Підмосков’ї вночі горів металургійний завод, що спеціалізується на виробництві свинцю
26 березня, 10:05
Війна
Влада Москви отримала завдання залучити 27 тисяч контрактників на війну проти України
25 березня, 12:31
Світ
Відбулася детонація боюприпасів
16 березня, 13:15
Війна
Безпілотники літають скрізь – над аеропортами, НПЗ, хімзаводами
14 березня, 15:28
Історія
У 1922-му з України вивезли скарби, цінність яких дорівнювала золотому запасу Російської імперії 1915 року…
13 березня, 12:45