Віктор Чумак – слабка ланка схеми «Роттердам+»

ПОЛІТИКА
10.11.2021, 11:35
Віктор Чумак – слабка ланка схеми «Роттердам+»
Фото: Останній Бастіон

Колишній виконувач обов'язків Генерального прокурора України відкликав апеляційну скаргу щодо закриття провадження по "Роттердаму+".

Фотокопія відповідного документа за підписом Віктора Чумака знаходиться у відкритому доступі, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Причину своїх дій сам ексчиновник не називає, ймовірно так зорі на небі зійшлися чи все ж був тиск з боку олігархічного клану Ріната Ахметова.

Адже ще до початку жовтня поточного року Віктор Чумак усіляко підтримував власну скаргу, говорячи, що справу "Роттердам+" закрили незаконно, а тому слід поновити її; проте минає менше ніж місяць, і його позиція вже радикально інша.

Тобто, в.о. генпрокурора у березні 2021 року вирішив здати назад і більше не вимагати справедливості для українців, які на енергетичному схематозі олігархів втратили 40 мільярдів гривень!

Сам Чумак несподівано погодився з незаконним рішенням судді Катерини Широкої та прокурора САП Дениса Демківа, які спільно вирішили поховати вказану справу, бо вона завдає неабияких репутаційних ризиків Ахметову і Ко.

Швидше за все, впливовий олігарх із Донецька вирішив підкупити чергового "антикорупціонера", аби громадяни України не дізналися подробиць потрапляння так званого "південноафриканського" вугілля на теплоелектростанції ахметовської енергокорпорації ДТЕК.

Крім того, Чумак, який був частим візитером у посольствах західних країн в Києві, фактично поховав перспективи з'ясування обставин створення однієї з найкорупційніших схем в українській енергетиці.

Він разом зі своїм колишнім начальником Русланом Рябошапкою та ексміністром фінансів Олександром Данилюком зараз намагаються створити новий політичний рух.

А тому активно заручаються підтримкою у всіх олігархів, які готові підтримати цих палких "борців за демократію й проти узурпатора Володимира Зеленського"; Ахметов є їхнім основним донором.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що суддя Вищого антикорупційного суду Широка залишила в силі постанову прокурора Демківа про закриття справи "Роттердам+".

Читайте також:
НАЗК, перевіряючи декларації чиновника, виявило недостовірні відомості. Але в НАБУ складу злочину не знайшли.
18 січня, 16:28
На військових вантажівках «КрАЗ» почав заробляти завод голови оборонного комітету ВР від «Слуги народу»
18 січня, 15:35
Посадовці УГВ вимагали великий хабар за нестворення перешкод під час виконання тендерних угод
18 січня, 14:55
На хабарництві викрито заступницю керівника апарату одного із міськрайонних судів Вінницької області.
16 січня, 16:38
Замість сертифікованого обладнання ділки придбали продукцію сумнівної якості
16 січня, 10:28
Державне агентство України з питань кіно ні з того ні з сього виділило чималі бюджетні кошти голові профільного парламентського підкомітету.
15 січня, 10:37