Віктор «Іранець» Панаско – на щиті

08.05.2023, 15:00
Віктор «Іранець» Панаско – на щиті

Правосекторівець Віктор Панаско поліг смертю хоробрих у боях за Бахмут

Прийняв свій останній бій під Бахмутом сотник «Іранець». Учасник першого бою «Правого Сектора» під Словʼянськом у квітні 2014 року.

Трагічну звістку з передової лінії оприлюднила пресслужба Національно-визвольного руху "Правий Сектор".

Віктор Панаско ‒ офіцер Всеукраїнської організації «Тризуб» ім. С.Бандери (командир Чернігівського обласного загону), знаменитий сотник Майдану, боєць Добровольчого Українського Корпусу «Правий Сектор».

Все життя у боротьбі за національну державу, українську мову, помісну православну Церкву, рідну землю і власне кохання.

Віктор Панаско
Віктор Панаско

Захищаючи дружину, потрапив за ґрати.

2014 року у Чернігові стався конфлікт, коли Віктор з дружиною прогулювався ввечері. Компанія п’яних людей здійснила напад на кохану Іранця, Іранець став на захист. Віктор, як досвідчений воїн, самотужки вступив у бій проти кількох агресивних молодиків. На жаль, суд вирішив, що Віктор перевищив межі самооборони і дав йому 15 років тюрми.

Навесні 2022 року "Іранець" був звільнений від відбування покарання, та вирушив на фронт.

Маса запеклих боїв, героїчні чини, нагороди, поранення, реабілітація і знову війна...

Ідейний націоналіст, вірний побратим, коханий чоловік і славний воїн.

Редакція "Останнього Бастіону" висловлює щирі співчуття рідним, близьким та побратимам полеглого Героя України.

Читайте також:
Полтава
Наш земляк поліг смертю хоробрих під час запеклих боїв на Донецькому напрямку 30 січня. Проте лише тепер він навік спочив у рідному селі.
вчора, 14:51
Полтава
Полтавський край знову у жалобі через фронтову втрату. У боях проти російських окупантів на Донеччині поліг наш 29-річний земляк.
вчора, 06:06
Полтава
31-річний земляк зупиняв окупаційно-терористичний контингент РФ на відтинку Північного фронту. Нині він у лавах Небесного Воїнства України.
08 липня, 06:00
Полтава
Про день і час прощання із полеглим захисником України буде повідомлено додатково. Наш земляк віднині у лавах Небесного Воїнства.
05 липня, 08:29
Війна
Допомагаючи Україні у війні проти російських загарбників, на фронті загинув відомий волонтер та бойовий медик з Великої Британії Пітер Фуше.
01 липня, 17:05
Полтава
Полеглий на Східному фронті старший лейтенант Збройних Сил України до останнього подиху боронив Харківщину від ворога. Вічна пам'ять Герою!
30 червня, 19:52