Вільний світ має підтримати нашу рішучість допомогти Україні захистити її демократію, - Джо Байден

СВІТ
15.07.2022, 16:24
Президент США Джо Байден
Президент США Джо Байден

Сполучені Штати продовжать підтримувати Україну і її народ

Війна, яку розв’язав путін проти України, є справжньою загрозою для глобальної стабільності й миру, тому весь вільний світ повинен підтримати український народ у справі захисту демократії.

Про це йдеться в заяві Джо Байдена, якого цитує на офіційній Twitter-сторінці Державний департамент США.

«Війна путіна повинна стати його стратегічною поразкою, а вільний світ має підтримати нашу рішучість допомогти Україні захистити її демократію», - зазначається в заяві.

При цьому підкреслюється, що президент Байден назвав напад путіна на Україну «викликом для миру й стабільності в усьому світі». Він також наголосив, що Сполучені Штати продовжать підтримувати Україну і її народ.

Своєю чергою "Останній Бастіон" нагадує, що Джо Байден розпочав близькосхідне турне з метою знайти підтримку у протистоянні із росією та Іраном.

Під час зустрічі з лідерами близькосхідних країн він зосередиться на уповільненні ядерної програми Ірану, постачанні нафти і покращенні міждержавних відносин з Саудівською Аравією.

Сьогодні Джо Байден проведе переговори з палестинськими офіційними особами перед візитом до Саудівської Аравії.

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Соратник та однодумець Тараса Шевченка мав стратегічне бачення, яким довго нехтували як сучасники, так і нащадки. Настав час це змінити!
19 лютого, 13:28
Опінії
Жодна угода, укладена з Москвою, завжди порушувалася самою Москвою. А Україна просто може і не витримати ні «Мінська-3», ані «Стамбула-2».
18 лютого, 13:00
Війна
Падіння міжнародного авторитету США сталося не за президентства Джозефа Байдена, а значно раніше. Цей процес розпочав ще Барак Обама.
15 лютого, 12:33
Війна
Палата представників Конгресу США відхилила законопроєкт республіканців, який передбачав надання Ізраїлю 17,6 мільярда доларів.
07 лютого, 10:05
Світ
Кремлівський окупаційно-терористичний режим певен: тільки йому дозволено спустошувати закордонні арсенали. Вочевидь, це не так.
04 лютого, 09:37
Світ
Указ підписано у відповідь на насильство з боку сіоністських поселенців проти палестинського цивільного населення.
02 лютого, 09:22