Винищувачі Великої Британії перехопили російські літаки поблизу повітряного простору НАТО

СВІТ
15.06.2023, 11:18
Винищувачі Великої Британії перехопили російські літаки поблизу повітряного простору НАТО

Польоти літаків рф не відповідали міжнародним нормам, оскільки ті не зв’язалися з відповідним центром польотної інформації

У середу, 14  червня, російські літаки Іл-20 і два Су-27 підлетіли до повітряного простору Естонії – країни-члена НАТО. Для їх перехоплення підняли британські Typhoon.

Про це повідомили на сторінці Королівських ВПС Великої Британії у Twitter.

У Королівських ВПС наголосили, що політ російських літаків не відповідав міжнародним нормам, оскільки ті не зв’язалися з відповідним центром польотної інформації.

«Літаки Typhoon з експедиційного повітряного крила 140 (EAW) були підняті в небо в Естонії сьогодні вдень для перехоплення Іл-20 Coot-A і двох Су-27 Flanker-B російських ВПС, які пролітали поблизу повітряного простору НАТО», – йдеться у дописі.

У минулі вихідні авіація НАТО з території Естонії підіймала винищувачі для перехоплення російських літаків. Вони не дотримувались міжнародних норм безпеки польотів.

Про це повідомило повітряне командування НАТО у Twitter.

Поблизу повітряного простору Альянсу винищувачі Фінляндії, Португалії, Румунії та Швеції перехопили російські літаки.

«Вони супроводжували літаки, які не дотримувалися міжнародних норм безпеки польотів», – йдеться у повідомленні.

Деталі про перехоплені літаки російської федерації в Альянсі не уточнили.

Читайте також:
Світ
Зовсім не голлівудські пристрасті розігріють республіканці й демократи на берегах Потомаку. Так можна викликати справжній всенародний вибух.
21 липня, 10:26
Опінії
Пекін висадив у Мінську свій бойовий десант, не попередивши Москву. Та й нащо, якщо Білорусь і росія — прямі васали КНР.
14 липня, 13:54
Опінії
Рашистам не вдасться захиститися від удару у відповідь. Тож, який сенс заїкатися про те, що скоріше знищить вас, ніж вашого ворога?
23 червня, 09:27
Новини
Президент Алєксандер Вучіч оголосив про намір залишити колективний орган, якщо туди офіційно впустять Косово. Белград провокує конфлікт.
25 березня, 14:54
Опінії
Цинічний цивілізований світ жаліє та співчуває вбивці, який всіляко намагається видати себе за жертву. Зло множиться і шириться планетою.
24 березня, 20:53
Світ
Башкан Ґаґаузії має тотальну електоральну підтримку в автономному регіоні. Також вона однопартієць «молдовського Мертвечука» Ілана Шора.
10 березня, 16:39