Випадки сказу дедалі більше реєструють на Полтавщині

ПОЛТАВА
08.08.2019, 13:41
Випадки сказу дедалі більше реєструють на Полтавщині

У Полтавській області ветеринари фіксують зростання захворювання домашніх тварин сказом. За перше півріччя поточного року нараховано вже 9 випадків.

Як зазначають в Обласному Управління Держпродспоживслужби, серед постраждалих — 13 мешканців Полтавщини. Усі вони контактували з зараженими тваринами.

Водночас медики закликають до обачності, адже сказ є небезпечним. Він руйнує центральну нервову систему людини.

вибір редакції
Читайте також:
Полтава
Поки один із районних центрів переймає найкращі європейські практики, в обласному хиріє наявна інфраструктура. Владі байдужа до благоустрою.
вчора, 12:35
Полтава
Металеві вироби ґотського і гунських часів тепер стануть надбанням всієї нації, а не лише колекціонерів. Полтавська поліція сприяла цьому.
03 червня, 13:46
Полтава
Ремонти доріг на Полтавщині: що і де оновлюватимуть у 2025 році
02 червня, 17:23
Полтава
З Кам’янського з любов’ю: чиновницький десант і корупційні підозри в Полтаві.
02 червня, 15:02
Полтава
Перед виборами навіть двері не врятуються...
02 червня, 11:07
Полтава
Це була жалюгідна спроба влади зупинити те, що неможливо зупинити. Полтавські чиновники вкотре сіли в улюблену для себе калюжу.
01 червня, 12:56