Вірменія вийде з ОДКБ — Пашинян

СВІТ
12.06.2024, 17:01
Нікол Пашинян
Нікол Пашинян

Раніше Пашинян заявив, що дві країни з ОДКБ допомагали Азербайджану готувати війну проти Вірменії у Нагірному Карабасі

Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив, що його країна залишить Організацію Договору про колективну безпеку (ОДКБ), панівною силою у якій є росія.

Про це він повідомив у рамках «урядової години» у парламенті, коли опозиційний депутат запитав, чому країна, висловлюючи невдоволення ОДКБ, не виходить з організації, повідомляє «Ехо Кавказу».

«Вийдемо. Ми вирішимо, коли... А ви що думаєте? Який наступний крок? Ви вважаєте, що повернемося назад? Ні, іншого шляху нема. Не турбуйтесь, назад не повернемося», - заявив вірменський премʼєр.

Раніше Пашинян заявив, що дві країни з ОДКБ допомагали Азербайджану готувати війну проти Вірменії у Нагірному Карабасі в 2020 році.

Водночас він не назвав конкретні держави, про які йде мова.

Нагадаємо, 8 травня речниця міністерства закордонних справ Вірменії Ані Бадалян повідомила, що країна не даватиме більше грошей на ОДКБ. Зазначалось, що Єреван відмовився й від участі у фінансуванні передбаченої ним діяльності організації.

Читайте також:
Політика
У Пентагоні стверджують, що рішення про скасування розгортання у Польщі 4000 військових ухвалювалося «не в останній момент».
вчора, 20:37
Політика
У США вирішили втретє послабити санкції проти російської нафти.
вчора, 19:44
Політика
путін вирішив не відставати від Трампа й везе до Китаю цілу армію чиновників та олігархів.
вчора, 17:21
Політика
Він заперечує, що це пов'язано з бажанням захопити острів.
вчора, 08:37
Новини
Колишній глава «Моссаду»: «Я бачу іншу загрозу — небезпечну й потенційно смертельну».
16 травня, 18:09
Світ
Європа може зіткнутися з нестачею ліків через кризу на Близькому Сході.
16 травня, 16:05