Вірменія вийде з ОДКБ — Пашинян

СВІТ
12 червня, 17:01
Нікол Пашинян
Нікол Пашинян

Раніше Пашинян заявив, що дві країни з ОДКБ допомагали Азербайджану готувати війну проти Вірменії у Нагірному Карабасі

Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив, що його країна залишить Організацію Договору про колективну безпеку (ОДКБ), панівною силою у якій є росія.

Про це він повідомив у рамках «урядової години» у парламенті, коли опозиційний депутат запитав, чому країна, висловлюючи невдоволення ОДКБ, не виходить з організації, повідомляє «Ехо Кавказу».

«Вийдемо. Ми вирішимо, коли... А ви що думаєте? Який наступний крок? Ви вважаєте, що повернемося назад? Ні, іншого шляху нема. Не турбуйтесь, назад не повернемося», - заявив вірменський премʼєр.

Раніше Пашинян заявив, що дві країни з ОДКБ допомагали Азербайджану готувати війну проти Вірменії у Нагірному Карабасі в 2020 році.

Водночас він не назвав конкретні держави, про які йде мова.

Нагадаємо, 8 травня речниця міністерства закордонних справ Вірменії Ані Бадалян повідомила, що країна не даватиме більше грошей на ОДКБ. Зазначалось, що Єреван відмовився й від участі у фінансуванні передбаченої ним діяльності організації.

Читайте також:
Опінії
Щоби що? Щоб легітимізувати головування московії і незаконно захоплене місце в РБ?
09 липня, 11:09
Світ
Перші дії нового уряду у Лондоні: допомога Україні й збільшення оборонних видатків до 2,5% ВВП. Кір Стармер не порушить обіцянки Ріші Сунака
09 липня, 07:10
Світ
Він міг стати прем’єр-міністром Франції
08 липня, 17:28
Опінії
Світ міняється, треба щось робити; наші вороги нас випереджають у пристосуванні.
08 липня, 15:56
Світ
Військові хунти Малі, Ніґера і Буркіна-Фасо підписали хартію про спільний оборонний союз. Вони утворили «Конфедерацію держав Сахеля».
08 липня, 12:27
Світ
НАТО планує зміцнити співпрацю з Південною Кореєю також щодо кіберпростору та нових технологій.
06 липня, 15:29