Вірменська опозиція закликала громадян до «мирного перевороту»

СВІТ
08.12.2020, 13:56
Вірменська опозиція закликала громадян до «мирного перевороту»
Фото: Facebook

Один із керівників партії "Вірменська революційна співдружність – Дашнакцутюн" закликав мешканців країни до акцій масової непокори владі.

Відповідний відеоролик із різкою критикою уряду Ніколи Пашиняна оприлюднили вранці 8 грудня у Facebook.

Причиною такого кроку, за словами представників "Дашнакцутюн", є відмова прем'єр-міністра Вірменії залишити займану ним посаду через програну війну за Нагірний Карабах.

«Термін ультиматуму Пашиняну завершився, тому ми закликаємо громадян виходити на вулиці й вимагати відставки уряду. Акції непокори мають бути безстроковими, щоби показати Пашиняну всю серйозність наших намірів. Громадяни Республіки Вірменія мають легітимне право на проведення мирних протестів, аби донести своє невдоволення і вимогу негайної зміни влади», – йдеться у відеозверненні.

При цьому керівники "Дашнакцутюн" вимагають від правоохоронців забезпечити громадський порядок під час вуличних маніфестацій і не заважати протестувати.

«Поліція не повинна більше виконувати незаконні накази зрадника Пашиняна. Це людина, яка узурпувала владу, а отже має бути відсторонена у будь-який законний спосіб», – наголошується у відеозверненні.

Вірменська опозиція закликала громадян до «мирного перевороту»_1
Вірменська опозиція закликала громадян до «мирного перевороту»_2
Протести в Єревані (8 грудня 2020 року)
Протести в Єревані (8 грудня 2020 року)
Читайте також:
Напередодні дипломатичних перемовин між представниками грецької та турецької частини Кіпру, у його столиці пройшов багатотисячний марш.
26 квітня, 10:42
Ексгенпрокурор Рябошапка заявив, що підстав тримати Антоненка під вартою немає.
16 березня, 14:42
В Офісі президента намагаються переконати лідерів націоналістичних рухів, щоб ті виступили публічно проти Сергія Стерненка.
24 лютого, 15:46
Ручні радикали Авакова прийшли на "опозиційний" мітинг ОПЗЖ, де сьогодні має виступати Володимир Зеленський
08 лютого, 11:25