Вірменський уряд відновив контроль над країною, протестувальників вже заарештовують

СВІТ
11.11.2020, 13:06
Вірменський уряд відновив контроль над країною, протестувальників вже заарештовують
Фото: Facebook

Влада Вірменії оговталась після погрому у центрі Єревану, вчиненого противниками підписання мирної угоди з Азербайджаном і РФ.

Проти ночі 11 листопада правоохоронці розпочали обшуки та затримання учасників стихійного протесту, інформує видання "Ազատություն".

Служба національної безпеки Вірменії вже відкрила кримінальне провадження за фактом незаконного захоплення будівель уряду і парламенту, а також за нанесення травм спікеру Арарату Мірзояну.

На тепер відомо, що високопоставлені військові та чиновники почали висловлювати свою підтримку рішенню прем'єр-міністра Ніколи Пашиняна уникнути повного воєнного розгрому у Нагірному Карабасі.

Вірменська поліція і місцеві ЗМІ поширюють інформацію про неприпустимість будь-яких мітингів, коли в країні продовжує діяти воєнний стан.

Нагадаємо, що напередодні до країни прибуло командування "російських миротворців", котрі брали участь в окупації Криму.

Тепер вони мають стати на лінії фактичного розмежування сторін конфлікту за Карабах, про що раніше повідомляв "Останній Бастіон".

Читайте також:
36% опитаних мешканців Грузії повністю підтримують діалог і дружні відносини з РФ, натомість ворожість проявляють тільки 14%.
07 квітня, 10:37
Уряд Грузії розпочав готувати пакет документів, необхідних для подачі заявки на повноправне членство у Європейському союзі.
29 березня, 12:34
Кремль був, є і залишиться окупантом, тому будь-які його "миротворчі" ініціативи ніщо інше як приховане загарбання чужих територій.
27 березня, 18:04
Монастирі Чічхітурі та Удабно храмового комплексу Давид-Ґареджі, що знаходяться в Азербайджані, повинні перейти під юрисдикцію Грузії.
13 лютого, 19:56
Терористичне угруповання "Ісламська держава" привласнило вбивство "кадировця" у середмісті Джохара (Грозного).
01 січня, 09:56
Вірмени не можуть примиритися з поразкою у конфлікті за Нагірний Карабах, тому вирішили перейти до тактики партизанської боротьби.
28.12.2020, 12:14