Вистава почалася: попи і поліцейські разом на віки віків

УКРАЇНА
10.07.2017, 06:43

З нагоди Дня працівників органу досудового розслідування керівники правових органів регіону та Харківської облдержадміністрації привітали слідчих з професійним святом та нагородили їх державними і відомчими відзнаками, повідомляє «Релігія в Україні» з посиланням на сайт УПЦ КП.

З вступним словом до присутніх звернувся начальник слідчого управління ГУНП в Харківській області Володимир Тимошко. «Ми маємо постійно пам’ятати, що ефективність роботи органів досудового розслідування залежить від чистоти наших рядів та високої моральної зрілості особового складу. Хочу ще раз зауважити, що слідчий є особливим фахівцем, який поєднує в собі індивідуальні здібності, такі як здатність до системного аналізу, вміння організувати складну роботу щодо розкриття та розслідування злочинів» – сказав Тимошко.

Працівників слідства особисто привітав з професійним святом начальник ГУНП в Харківській області генерал поліції третього рангу Анатолій Дмитрієв. «Професія слідчого не тільки цікава, а й дуже відповідальна. Від вашої роботи залежить кінцевий результат будь-якої кримінальної справи. Але найголовніше – від вашого професіоналізму залежать долі людей» – зазначив він.

Поздоровити керівництво та особовий склад зі святом завітав єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан, ієрарх УПЦ КП. Владика звернувся до присутніх зі словами: «Щиро вітаю Вас з професійним святом! Бажаю Вам міцного здоров'я, щастя, успіхів у всіх починаннях, миру і злагоди. Нових професійних досягнень і добробуту Вашим родинам! Невичерпної енергії, сил і наснаги в такій важливій сфері діяльності, як Ваша».

З благословення Патріарха Філарета єпископ Митрофан відзначив кращих службовців високими церковними нагородами - орденами Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Нагадаємо, НАЗК уже почало перевірку незаконного придбання елітної квартири в Києві безробітною дружиною керівника чистих рядів НКВД у Полтавській області, морально зрілого Олега Беха.

БІЛЬШЕ: Керівника ГУ НП Полтавщини Олега Беха підозрюють у корупції – НАЗК

Завдяки індивідуальним здібностям Беха й підлеглих у Полтавській області незаконно випиляли й продали тисячі кубічних метрів дуба й вкрали десятки тисяч кубометрів газового конденсату. Про це незабаром на «ОБ».