Вітамін D знижує ризик інфаркту, – австралійські науковці

30 червня, 16:38
Вітамін D знижує ризик інфаркту, – австралійські науковці
Фото: Google

Ефективність корисної добавки підвищується, якщо людина систематично приймає ліки для здоров'я серця.

До такого висновку прийшли дослідники-медики з Університету Квінсленду в Австралії, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Експеримент, в якому брали участь понад 21 000 мешканців країни-континенту старше 60 років показало, – частота серцевих нападів була на 19% нижчою у групі, яка приймала вітамін D.

«Серцево-судинні захворювання є однією з головних причин смертності у всьому світі. Передбачається, що у найближче десятиліття кількість летальних випадків різко зросте, оскільки населення як Австралії, так й інших розвинених країн продовжує старіти, а хронічні захворювання стають все більш поширеними.

Власне, під час 6-річного дослідження нам вдалося встановити зв'язок між рівнем вітаміну D і ризиком серцево-судинних захворювань. Наразі ми передали свої висновки спеціальній урядовій комісії, щоби отримати фінансування на здійснення додаткових досліджень», – коментують свою роботу австралійські науковці.

Натомість "Останній Бастіон" нагадує читачам, що антиоксиданти, вітамін С і лікопен, які містяться у кавуні, – корисні для профілактики захворювань серцево-судинної системи.

Читайте також:
Життя
Дослідники вирішили вивчити улюблену рослину індійських йогів, яка містить натуральну активну сполуку під назвою куркумін.
16 вересня, 16:31
Життя
Штучний інтелект все більше проникає в охорону здоров’я та допомагає оптимізувати медичні процеси, зокрема створення нових ліків.
05 вересня, 20:00
Світ
Відкриття, отримане у наслідок комбінованого аналізу майже 3900 осіб може прокласти шлях до розробки нових противірусних препаратів.
15 серпня, 19:48
Життя
Люди з крихким X відчувають низку симптомів, які включають когнітивні порушення, затримку розвитку та мовлення та гіперактивність.
27 липня, 15:28
Життя
Дослідники з Центру Нішина розробили нову методику, яка потенційно може лікувати декілька видів раку за допомогою унікальної ін'єкції ліків.
29 червня, 21:19
Світ
Інноваційну розробку для людей, хворих на різні форми діабету, презентували в Університеті Пенсильванії, яку можна приймати без уколів.
16 червня, 18:55