Вітамін D знижує ризик інфаркту, – австралійські науковці

30.06.2023, 16:38
Вітамін D знижує ризик інфаркту, – австралійські науковці
Фото: Google

Ефективність корисної добавки підвищується, якщо людина систематично приймає ліки для здоров'я серця.

До такого висновку прийшли дослідники-медики з Університету Квінсленду в Австралії, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Експеримент, в якому брали участь понад 21 000 мешканців країни-континенту старше 60 років показало, – частота серцевих нападів була на 19% нижчою у групі, яка приймала вітамін D.

«Серцево-судинні захворювання є однією з головних причин смертності у всьому світі. Передбачається, що у найближче десятиліття кількість летальних випадків різко зросте, оскільки населення як Австралії, так й інших розвинених країн продовжує старіти, а хронічні захворювання стають все більш поширеними.

Власне, під час 6-річного дослідження нам вдалося встановити зв'язок між рівнем вітаміну D і ризиком серцево-судинних захворювань. Наразі ми передали свої висновки спеціальній урядовій комісії, щоби отримати фінансування на здійснення додаткових досліджень», – коментують свою роботу австралійські науковці.

Натомість "Останній Бастіон" нагадує читачам, що антиоксиданти, вітамін С і лікопен, які містяться у кавуні, – корисні для профілактики захворювань серцево-судинної системи.

Читайте також:
Життя
У Гонконґу розробили засіб для лікування раку носогорла. Він знищує мутовані й впливає на імунні клітини, провокуючи боротьбу із хворобою.
26 червня, 06:09
Життя
Комахи мають надзвичайну чуйність нюхових нейронів. Медоносних бджіл можна використовувати для розробки нових засобів ранньої діагностики.
16 червня, 17:30
Життя
У новому дослідженні взяли участь 9065 осіб. 19,5% із них скаржилися на психотичні розлади, 11,4% — на депресію, 9,7% — на тривожний розлад.
02 червня, 07:51
Життя
Внутрішньо людські жирні кислоти причетні до етіології депресивних розладів. Однак вживання ω-3 допомагає стабілізувати психічний стан.
31 травня, 06:07
Світ
Американські науковці знайшли нову причину невиліковного захворювання. З'ясувалося, що проблема у збільшенні крапель жиру у клітинах мозку.
17 березня, 14:53
Життя
Здавна людство досягло великого прогресу у діагностиці та лікуванні сухот. Це інфекційне захворювання викликають палички Коха.
15 березня, 19:17