Вживання кавуна покращує метаболізм і здоров'я серця

06.05.2023, 18:25
Вживання кавуна покращує метаболізм і здоров'я серця
Фото: Eat This

Антиоксиданти, вітамін С і лікопен, які містяться у кавуновому соку, – корисні для профілактики захворювань серцево-судинної системи.

Названі речовини гальмують окислювальні процеси, встановили австралійські науковці, виклавши результати відповідного дослідження у виданні "Nutrients", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як зазначається, перманентне вживання кавуна покращує здоров'я серця, стабілізує метаболізм та приводить у норму якість харчування, навіть тоді, коли людина тривалий час вживає їжу з канцерогенами.

«Ми провели двотижневий плацебо-контрольований перехресний експеримент за участю 18 осіб. Головна мета – перевірити вплив кавунового соку на організм людини. Добровольці в основному їли кавуни, паралельно споживаючи менше доданих цукрів. Ми почали включати до раціону більше вітамінів, харчових волокон, калію, магнію та інших корисних сполук. Звісно, вибірка нашого дослідження невелика, але процес відбувся за всіма правилами», – прокоментували австралійські науковці.

Дослідники визнають, що отримані під час експерименту висновку мають підтвердити подальші спостереження, але їхня порада для всіх нас очевидна: слід вживати якомога більш кавунів, особливо у сезон.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, як американські біологи лікують вірус імунодефіциту людини шляхом зміни генів, що раніше вважалося фантастикою.

Читайте також:
Життя
Штучний інтелект допоміг американським науковцям виявити до 300 виразів морди чотирилапих улюбленців. Вивчення лицьових сигналів тривають.
вчора, 21:47
Життя
Під час експерименту з'ясовано вплив часток синтетичного полімеру на різних етапах життя гризунів. Людей виявлені зміни теж стосуються.
13 січня, 12:34
Життя
Завдяки імунній системі ми маємо шанс протистояти прихованим загрозам.
01 січня, 11:27
Життя
Скільки саме нейронів, кровоносних судин і інших елементів роблять нас такими, якими ми є?
31.12.2024, 11:07
Життя
Мозок представників виду Homo sapiens sapiens опрацьовує інформацію зі швидкістю близько 10 біт на секунду. Науковцям вдалося з'ясувати це.
29.12.2024, 18:41
Історія
Прадавні геноми, — останнє слово у питанні про походження індоєвропейських мов. Науковці знову приголомшили широкий загал.
29.12.2024, 14:07