Вітаємо слідчих з професійним святом

ПОЛТАВА
02.07.2017, 08:47
Вітаємо слідчих з професійним святом

1 липня в Україні відзначали День слідчих органiв внутрiшнiх справ.

«Останній Бастіон» вітає тих небагатьох справді гідних слідчих, які у різний час служили і служать на благо Батьківщини та безпеки кожного громадянина. Шекспір у «Гамлеті» писав: «Бути чесним на цім світі – значить бути одним-єдиним з десяти тисяч». Ви не одні. Із вами найбільша сила – правда. Пишаємося вами.

Слідчим, які білими нитками шиють справи за вказівками репресивної машини НКВД-поліції, вручають безпідставні підозри, переслідуючи журналістів за правду, погрожуючи розправами, вбиваючи найменший прояв демократії в країні. Ніхто не скасовував закон усесвітньої гармонії і балансу. Усе, що ви робите, вам повернеться. Історія повторюється. За кожний учинок воздається. І на відміну від земних законів, цей ніяк не обійти й не купити.

Зі святом! 

Із найкращими побажаннями ваш «ОБ»

Читайте також:
Поблизу Нових Санжар місцеві мешканці перекрили дорогу.
08:56
Громадські слухання щодо розроблення Генерального плану розвитку відбулися у Бутенківській об'єднаній територіальній громаді.
вчора, 09:25
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
17 лютого, 21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
17 лютого, 09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23