Влада дослухалася «Останнього Бастіону». Пронін зарибнив Дніпро

ПОЛТАВА
29 березня, 12:30
Влада дослухалася «Останнього Бастіону». Пронін зарибнив Дніпро

Чиновники вирішили перейти на новий рівень самопіару, згадавши про природу. Скільки на це витрачено коштів платників податків — невідомо.

Про це свідчить фотозвіт начальника Полтавської обласної військово-цивільної адміністрації Філіпа Проніна. Представник Зе-команди бравурно повідомив громадськість, що допоміг зарибнити Кам'янське водосховище.

Сталося це напередодні у межах Кременчуцького району. В акваторію річки Дніпро Пронін зі своєю прислугою випустив майже 5 тонн мальків товстолобиків і коропів; загалом понад 26 тисяч екземплярів, в які нібито вклався не тільки вітчизняний бізнес, а й влада.

Як прокоментував ситуацію сам начальник ОВЦА, «відтворення цінних промислових видів риби — вагомий крок на шляху розвитку рибного господарства Полтавщини, бо сприяє не лише збільшенню популяції, а й покращенню екосистеми». Важливо лише, щоби ласі до легкої наживи чиновники згодом не повернулися на вказане місце із сітями, як вони це полюбляють.

Водночас нагадаємо, як 3 роки тому за підтримки нашого головного редактора Дмитра Савченка і ветеранського видавництва «Zалізний Тато» у водойми Полтавщини запущено понад 50 тисяч малька судака. Рибінспектори подякували за підтримку свідомими українцями природного балансу у регіоні.

А проте, як уже повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», поки одні мешканці Полтавщини займаються браконьєрством, інші зарибнюють водойми. Нерестова заборона в області діятиме до кінця весни.

Читайте також:
Політика
А очільник київського суду «періодично буває» в дорогому заміському маєтку, але не декларує його
09:00
Політика
Директор «Укрнафти» Сергій Корецький є найвисокооплачуванішим керівником серед державних енергетичних компаній.
08 квітня, 15:35
Політика
Заступниця директора НАБУ отримала 257 тисяч гривень гранту від посольства США.
03 квітня, 17:48
Політика
У лютому 2022 року він був обраний заступником голови наглядової ради Укрзалізниці.
03 квітня, 17:04
Політика
Безробітна дружина прокурора Олександра Савенка купила квартиру у Туреччині за майже 700 тисяч гривень.
28 березня, 16:08
Війна
Виявилося, що його купила для українських захисників родина з Норвегії.
02 березня, 18:07