Влада дослухалася «Останнього Бастіону». Пронін зарибнив Дніпро

ПОЛТАВА
29.03.2024, 12:30
Влада дослухалася «Останнього Бастіону». Пронін зарибнив Дніпро

Чиновники вирішили перейти на новий рівень самопіару, згадавши про природу. Скільки на це витрачено коштів платників податків — невідомо.

Про це свідчить фотозвіт начальника Полтавської обласної військово-цивільної адміністрації Філіпа Проніна. Представник Зе-команди бравурно повідомив громадськість, що допоміг зарибнити Кам'янське водосховище.

Сталося це напередодні у межах Кременчуцького району. В акваторію річки Дніпро Пронін зі своєю прислугою випустив майже 5 тонн мальків товстолобиків і коропів; загалом понад 26 тисяч екземплярів, в які нібито вклався не тільки вітчизняний бізнес, а й влада.

Як прокоментував ситуацію сам начальник ОВЦА, «відтворення цінних промислових видів риби — вагомий крок на шляху розвитку рибного господарства Полтавщини, бо сприяє не лише збільшенню популяції, а й покращенню екосистеми». Важливо лише, щоби ласі до легкої наживи чиновники згодом не повернулися на вказане місце із сітями, як вони це полюбляють.

Водночас нагадаємо, як 3 роки тому за підтримки нашого головного редактора Дмитра Савченка і ветеранського видавництва «Zалізний Тато» у водойми Полтавщини запущено понад 50 тисяч малька судака. Рибінспектори подякували за підтримку свідомими українцями природного балансу у регіоні.

А проте, як уже повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», поки одні мешканці Полтавщини займаються браконьєрством, інші зарибнюють водойми. Нерестова заборона в області діятиме до кінця весни.

Читайте також:
Політика
Що відомо про очільницю Інституту Бокаріуса.
вчора, 20:46
Політика
Наглядова рада НАК «Нафтогаз» призначила новим тимчасовим керівником компанії Сергія Федоренка.
17 липня, 15:28
Політика
Колишній міністр внутрішніх справ Ігор Клименко стане секретарем Ради національної безпеки та оборони України.
17 липня, 15:05
Політика
Власниками нерухомості стали мати, сестра, свояк, тесть і теща посадовця.
17 липня, 13:05
Політика
Володимир Зеленський повідомив, що доручив Євгенію Хмарі виконувати обов’язки міністра оборони України.
16 липня, 18:51
Війна
Сметанін причину звільнення не назвав, але це сталося після трагедії у Вишневому.
14 липня, 15:11