Поки одні мешканці Полтавщини займаються браконьєрством, інші зарибнюють водойми

ПОЛТАВА
26 березня, 14:45
Поки одні мешканці Полтавщини займаються браконьєрством, інші зарибнюють водойми

Нерестова заборона в області діятиме до кінця весни. Це дозволяє природоохоронцям кількісно відновлювати наявність прісних біоресурсів.

Яскравий тому доказ — зарибнення водоймищ Решетилівської громади. Відповідний фотозвіт оприлюднила пресслужба органу місцевого самоврядування, передає медіаагенція «Останній Бастіон».

Днями за ініціативи небайдужих українців у ставки та озера було випущено понад 130 кілограмів малька риби амура. Процес зарибнення відбувся у селах Покровське, Піщане і Хаблова Балка під наглядом природоохоронців.

Також мальків запустили у річку Говтва у межах села Прокопівка та міста Решетилівка. Прикметно, що позаторік на подібній акції піарилися чиновники та депутати Полтавської обласної ради із каґала Кулініча-Біленького, які тепер навіть грошей не виділяють із бюджету, передбачені на відновлення біоресурсів.

Натомість «Останній Бастіон» закликає читачів не забувати про те, як на тижні у Кременчуцькому водосховищі виявили та вилучили кілометр браконьєрських сіток із рибою. Власників досі шукають. Поки одні мешканці Полтавщини займаються браконьєрством, інші зарибнюють водойми_1

вибір редакції
Читайте також:
Полтава
Сон чорніючий, горицвіт весняний, шафран сітчастий, ковила волосиста і пірчаста. Ця флора не перебуває під охороною держави на Полтавщині.
06 грудня, 08:28
Політика
WWF-Україна закликає ДП «Ліси України» припинити блокування процесу заповідання пралісів
26 листопада, 11:42
Полтава
Дуже рідкісні квітки-брандушки та тюльпан дубравний знаходиться на південному сході Полтавського краю. Ця флора потребує захисту держави.
15 листопада, 14:54
Полтава
Земельні ділянки незайманого степову потребують захисту держави від втручання сільгоспвиробників і забудовників. Полтавщина показує приклад.
31 жовтня, 08:24
Полтава
В околицях села Малий Бакай знайдено ділянки із червонокнижною ковилою. Природоохоронці планують створити захищену законом зону.
13 жовтня, 19:58
Життя
Раніше невідомі організми розвивалися всередині кам'яної породи. Це найдавніші мікробіоми, виявлені у відкладеннях на Півдні Африки.
11 жовтня, 21:43