Поки одні мешканці Полтавщини займаються браконьєрством, інші зарибнюють водойми

ПОЛТАВА
26 березня, 14:45
Поки одні мешканці Полтавщини займаються браконьєрством, інші зарибнюють водойми

Нерестова заборона в області діятиме до кінця весни. Це дозволяє природоохоронцям кількісно відновлювати наявність прісних біоресурсів.

Яскравий тому доказ — зарибнення водоймищ Решетилівської громади. Відповідний фотозвіт оприлюднила пресслужба органу місцевого самоврядування, передає медіаагенція «Останній Бастіон».

Днями за ініціативи небайдужих українців у ставки та озера було випущено понад 130 кілограмів малька риби амура. Процес зарибнення відбувся у селах Покровське, Піщане і Хаблова Балка під наглядом природоохоронців.

Також мальків запустили у річку Говтва у межах села Прокопівка та міста Решетилівка. Прикметно, що позаторік на подібній акції піарилися чиновники та депутати Полтавської обласної ради із каґала Кулініча-Біленького, які тепер навіть грошей не виділяють із бюджету, передбачені на відновлення біоресурсів.

Натомість «Останній Бастіон» закликає читачів не забувати про те, як на тижні у Кременчуцькому водосховищі виявили та вилучили кілометр браконьєрських сіток із рибою. Власників досі шукають. Поки одні мешканці Полтавщини займаються браконьєрством, інші зарибнюють водойми_1

Читайте також:
Політика
Наперекір знищенню московитами греблі Каховського водосховища українська природа бере своє. Стан довкілля стабілізується.
12:45
Полтава
Для спостереження за лісовими масивами використовуються нові прохідні автомобілі та дрони. Порушників пожежної безпеки штрафують.
27 червня, 13:46
Політика
Таке рішення суперечить вимогам «Державної стратегії управління лісами України до 2035 року»
15 червня, 11:11
Полтава
Наслідуючи приклад представників «Останнього Бастіону», селяни допомагають відновити біорізноманіття Полтавського краю. Добрі справи діють.
03 червня, 06:09
Полтава
Оперативники зняли 2 кілометри виявлених у воді браконьєрських сіток. На жаль, порушників нерестової заборони не затримано на місці події.
27 травня, 14:56
Життя
Це сімейство комах із підвиду напівжорсткокрилих. Через великі розміри люди їх доволі часто плутають із шершнями та ґедзями.
09 травня, 21:47