Влада Грузії виступила на боці московитського агресора

СВІТ
25 лютого, 15:00
Влада Грузії виступила на боці московитського агресора
Фото: Civil.ge

Здається, у Тбілісі не всі вивчили уроки з власного провального воєнного опору загарбнику у серпні 2008 року.

Адже слідом за владою КНР прем'єр-міністр Грузії назвав "шкідницькою" пропозицію приєднатися до західних санкцій проти РФ.

Таку заяву Іраклі Ґарібашвілі зробив на брифінгу, інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Apa-Xeber".

На думку чинного голови грузинського уряду, у новій геополітичній ситуації, пов'язаній з агресією Кремля проти України, варто "тримати холодним розум і не гарячкувати" з рішеннями.

«Антинародна і непродумана політика в країні закінчилася. Я хочу нагадати нашим громадянам: протягом останніх 30 років ми пройшли через багато труднощів, припустилися багатьох помилок. У 1990 році деякі наші політики перекрили залізницю і вважали, що оголосили блокаду Росії. Не треба сьогодні ставати в таке смішне становище і шкодити нашим національним інтересам», – зазначив Іраклі Ґарібашвілі.

Фактично, таким чином прем'єр-міністр Грузії свідомо підтримав агресивні дії Кремля в Україні, забувши про нашу поміч його батьківщині у 1990-х і 2008-му роках.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що Велика Британія вводить санкції проти російських банків і друзів кремлівського щура.

Читайте також:
Війна
Цей заклик має формальний характер, адже хворе російське суспільство вже давно нікого не чує, крім психічно хворого диктатора
вчора, 16:35
Опінії
На жаль, це стало традицією української публічної політики, яка має сьогодні трагічні наслідки для країни
04 серпня, 16:16
Опінії
Попередник Анґели Меркель на посаді федерального канцлера Німеччини закликав українців змиритися з долею і перестати чинити опір московитам.
04 серпня, 08:45
Опінії
П'яте колесо до планетарної гарби
30 липня, 12:45
Війна
Голова переговорної групи від України Арахамія виступив як свідок на підтримку Абрамовича (гаманця путіна), - Юрій Швець
26 липня, 10:38
Світ
З часу відкриття тиждень тому фінляндсько-російського кордону з території країни-агресора у західному напрямку виїхало понад 10 000 осіб.
25 липня, 07:00