Влада і опозиція спільно «зливають» тарифний Майдан

ПОЛІТИКА
21 січня, 12:13
Влада і опозиція спільно «зливають» тарифний Майдан
Фото: bastion.tv

Андрій Єрмак зміг домовитися з основними політичними àкторами залишити тему цін на ЖКГ виключно для ситуативних виступів на ТБ.

Відповідну інформацію оприлюднили на одному з вітчизняних, посилаючися на власне джерело в Офісі президента.

Для Зе-команди зараз дуже важливо каналізувати кейс із так званим "тарифним Майданом", який сильно б'є по рейтингу влади.

Зазначається, що основні опозиційні партії парламенту – від медведчуківської ОПЗЖ до "Європейської солідарності" з ВО "Батьківщина" – узгодили з Банковою "злиття" теми, обмеживши свою діяльність заявами у ЗМІ без підтримки акцій прямої дії.

Фактично, політичні співучасники стихійних народних протестів вкотре "розвели як кошенят" українців, доведених до відчаю грабіжницьким підняттям цін на комунальні послуги.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", нова ціна за 1 м³ блакитного палива для населення приховує додаткові витрати, пов'язані з його транспортуванням.

Читайте також:
Пособники Кремля звинуватили його у тероризмі та віддали його Москві транзитом через Білорусь.
17 лютого, 17:51
Тепер від спецслужбістів вимагають домогтися заборони партії Шарія та участі в українській політиці його пособників.
16 лютого, 16:52
Домовленості, підписані 6 років тому у Мінську, мають приватний характер; слова "Росія" та "агресор" у них взагалі не фігурують.
13 лютого, 17:48
В'ятрович запитав у Баканова чому російські агенти пречудово почувають себе в Україні.
22 січня, 16:04
Корупційний інтерес, лобістські призначення, боротьба з патріотичною позицією серед депутатів – ось чим нині живуть кулуари Верховної Ради.
16 січня, 13:23