Влада КНДР визнала, що країна знову на межі масового голоду

СВІТ
09 квітня, 12:34
Влада КНДР визнала, що країна знову на межі масового голоду

Громадянам Північної Кореї катастрофічно не вистачає харчових продуктів, медикаментів і засобів індивідуальної гігієни.

Із такою заявою виступив верховний лідер Корейської Народно-Демократичної Республіки Кім Чен Ин, поінформувало видання "The Associated Press".

Комуністичний диктатор порівняв поточну соціально-економічну кризову ситуацію з голодом, що мав місце у країні всередині 1990-х років.

За словами Кім Чен Ина, коріння проблеми лежить у наслідках пандемії коронавірусу (яку він сам довгий час заперечував) і санкціях, запроваджених урядом США.

«Попереду всіх нас чекає багато перешкод і труднощів, а тому наша боротьба за виконання рішень VIII з'їзду Трудової партії Кореї не буде цілком плавною, як передбачалося. Я вирішив попросити партійні та профспілкові організації на всіх рівнях, включаючи Центральний комітет і секретарів партійних осередків, провести моніторинг ситуації в країні, щоби полегшити труднощі, з якими стикнувся наш народ», – заявив у виступі до своїх громадян верховний лідер КНДР.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", тоталітарний північнокорейський режим здійснив владну перестановку — Кім Чен Ин включив сестру Кім Йо Чжон до ключового державного органу.

Голодні корейські селяни на одному з полів у КНДР (наші дні)
Голодні корейські селяни на одному з полів у КНДР (наші дні)
вибір редакції
Читайте також:
Зе-команда спромоглася закатати в асфальт гроші, які необхідні малозабезпеченим українцям для того, щоб вижити цієї зими.
28 серпня, 11:33
На тлі стабільного курсу валют, локдауну і обіцянок Зе-влади "не допустити подорожчання", інфляція тихо залізла у наш гаманець.
21 серпня, 17:46
Завдяки діям Зе-команди працездатні, але безробітні українці втратили право отримувати єдину допомогу від держави.
14 серпня, 10:12
Рівень інфляції у 19 країнах об'єднаної Європи, для яких євро — основна валюта, прискорився до 2,2% у липні 2021 року.
02 серпня, 09:37
Станом на середину літа 2021 року у державному бюджеті України виявлено велику діру, але як її залатати влада поки не знає.
19 липня, 07:59
Українців дратує збільшення фінансування підлеглих Єрмака й Авакова, але Зе-команда на це не зважає, чим погіршує економічну ситуацію.
24 квітня, 09:12