Влада КНДР визнала, що країна знову на межі масового голоду

СВІТ
09 квітня, 12:34
Влада КНДР визнала, що країна знову на межі масового голоду

Громадянам Північної Кореї катастрофічно не вистачає харчових продуктів, медикаментів і засобів індивідуальної гігієни.

Із такою заявою виступив верховний лідер Корейської Народно-Демократичної Республіки Кім Чен Ин, поінформувало видання "The Associated Press".

Комуністичний диктатор порівняв поточну соціально-економічну кризову ситуацію з голодом, що мав місце у країні всередині 1990-х років.

За словами Кім Чен Ина, коріння проблеми лежить у наслідках пандемії коронавірусу (яку він сам довгий час заперечував) і санкціях, запроваджених урядом США.

«Попереду всіх нас чекає багато перешкод і труднощів, а тому наша боротьба за виконання рішень VIII з'їзду Трудової партії Кореї не буде цілком плавною, як передбачалося. Я вирішив попросити партійні та профспілкові організації на всіх рівнях, включаючи Центральний комітет і секретарів партійних осередків, провести моніторинг ситуації в країні, щоби полегшити труднощі, з якими стикнувся наш народ», – заявив у виступі до своїх громадян верховний лідер КНДР.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", тоталітарний північнокорейський режим здійснив владну перестановку — Кім Чен Ин включив сестру Кім Йо Чжон до ключового державного органу.

Голодні корейські селяни на одному з полів у КНДР (наші дні)
Голодні корейські селяни на одному з полів у КНДР (наші дні)
Читайте також:
Українців дратує збільшення фінансування підлеглих Єрмака й Авакова, але Зе-команда на це не зважає, чим погіршує економічну ситуацію.
24 квітня, 09:12
Різкі коливання цін на вуглеводні не дають путінському режиму "встати з колін", а росіян примушують частіше заглядати у холодильник.
02 березня, 13:26
Парадоксально, але іноземні інвестори більше бояться дій вітчизняних правоохоронців, ніж прямої агресії Кремля.
31.12.2020, 08:51
Україною керують невігласи, так звані "слуги народу", які ведуть її до прірви у час гібридної війни та пандемії.
26.11.2020, 08:59
Фінансова спецустанова ООН виставила низку вимог Зе-владі для отримання нового траншу кредиту.
23.11.2020, 13:44