Влада Мурманська і Архангельська чекає на рабів з окупованого Донбасу

ВІЙНА
22 лютого, 06:51
Влада Мурманська і Архангельська чекає на рабів з окупованого Донбасу

Північно-західні суб'єкти федерації Московії зголосилися прийняти у себе українців з ОРДЛО, насильно "евакуйованих" окупантами.

Такі відомості з посиланням на заяви губернаторів Архангельської, Ленінградської та Мурманської областей оприлюднило видання "Север.Реалии", інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що кожен із вказаних регіонів РФ здатен прийняти та розселити не більше 2000 жителів із непідконтрольних Україні районів Донеччини та Луганщини.

«Я доручив чиновникам створити оперативний штаб, а також продумати місця, де розмістити людей. Мурманська область готова прийняти до 300 біженців. Швидше за все, дітей розселимо у профілакторіях, а жінок із літніми людьми – у вільних гуртожитках», – пообіцяв губернатор Андрєй Чібіс.

Стільком же знедоленим уродженцям ОРДЛО, яких нині масово вивозять автобусами до Ростова-на-Дону, погодилися надати "притулок" і в Архангельській області, де вже облаштовують наметові містечка.

«На Донбасі багато етнічних росіян, які змушені в екстреному порядку залишити свою батьківщину, свої рідні будинки. Тож ми вирішили підтримати тих, хто опинився у складній життєвій ситуації. Спершу – розселимо, а потім, можливо, надамо роботу, якщо вони її потребуватимуть», – заявив архангельський губернатор Алєксандр Цибульскій.

Фактично, кремлівський режим відверто наслідує сталінський, займаючися штучною зміною демографії на українському Сході шляхом примусової депопуляції багатомільйонного регіону.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", московитські окупанти активно стягують зброю на Донбас, погрожуючи широкомасштабними бойовими діями.

Влада Мурманська і Архангельська чекає на рабів з окупованого Донбасу_1
"Евакуйовані" жителі Донбасу у Ростовській області (21.02.2022)
Читайте також:
Політика
Знищення українських книг, чиє існування російські загарбники сприймають проявом "укронацизму" – лише одна з граней російського культурциду.
19 липня, 20:24
Кримінал
Усі ініціатори та виконавці здійснення актів геноциду українського народу будуть ідентифіковані та оголошені у міжнародний розшук.
22 червня, 21:45
Історія
За тих часів смертна кара була звичайною справою. І кати не приховували роду своїх занять, передавали навички свого ремесла синам.
19 червня, 09:56
Історія
Хронологія русифікації та знищення української мови, культури і нації
09 червня, 11:35
Кримінал
Корінні жителі зайнятих московитами районів Південної України, кому вдалося виїхати на вільну територію, розповіли про жахи "русского міра".
26 травня, 08:12
Війна
Представники російського окупаційно-терористичного контингенту використовують проти українців статеві злочини.
17 травня, 08:39