Влада Нікараґуа уникає заходів стримування коронавірусу

СВІТ
10.04.2020, 12:25
Хосе-Данієль Ортеґа-Сааведра — 62-й Президент Нікарагуа
Хосе-Данієль Ортеґа-Сааведра — 62-й Президент Нікарагуа
Фото: Pacific Standard

Нікараґуанський президент Данієль Ортеґа майже місяць уникає публічних заходів і не спілкується з пресою.

Востаннє його бачили 12 березня, що викликає страх і паніку серед населення країни, адже ніхто з представників влади досі не оголосив, як боротиметься з COVID-19, передає видання "The Guardian".

Тривала публічна ізоляція очільника Нікараґуа розбурхує спекуляції з приводу того, чи є Даніель Ортеґа здатним до керування державою, чи може він, через свій вік, прикутий до ліжка.

Станом на ранок 10 квітня уряд досі не опублікував офіційних коментарів щодо місця перебування президента, але наполягає, що він продовжує керувати країною і надсилає слова "великої підтримки" народу Нікарагуа.

Читайте також:
Життя
У Карибському морі неподалік південно-східного берега півострова Юкатан дослідники випадково виявили вертикальну підводну печеру.
24 квітня, 20:06
Світ
Ґватемальський міністр охорони здоров'я Уґо Монрой звернувся до Дональда Трампа не виганяти нелегалів через пандемію коронавірусу.
06.04.2020, 10:05
Світ
Після 10 років нещадної боротьби з холерою влада Гаїті звітує про подолання епідемії в країні.
16.03.2020, 11:40
Світ
Живописець доби Романтизму, один із найталановитіших пейзажистів Західної Європи знову у центрі уваги. Причина — віднайдення його картини.
вчора, 19:45
Світ
У французькому селищі Лавó науковці виявили артефакти VI-V століть до Різдва Христового. Подібні знахідки нині — велика рідкість.
вчора, 18:03
Світ
В Афґаністані пуштунський ісламістський режим впроваджує китайську систему вуличного спостереження. Критиків каратимуть за шаріатом.
вчора, 16:21