Влада Нью-Йорку легалізує наркотики для насолоди, почнуть з марихуани

СВІТ
29 березня, 11:46
Влада Нью-Йорку легалізує наркотики для насолоди, почнуть з марихуани
Фото: AL.com

Законотворці штату Нью-Йорк досягли паритетної згоди у питанні легалізації так званої "рекреаційної марихуани".

Ініціаторами проєкту відповідного закону природно виступили члени Демократичної партії США, повідомило видання "Chronicle".

Фактично, сумнозвісне "рекреаційне" використання конопель ніщо інше як нерегулярне вживання психоактивних речовин, не пов'язане з медичними показаннями, а виключно для отримання задоволення.

При цьому двопалатна Легіслатура Нью-Йорку планує дозволити продавати наркотичні препарати американцям старше 21 року у спеціалізованих крамницях.

Однопартійці Джозефа Байдена підрахували, що така легалізація допоможе приносити щорічно у бюджет штату майже 350 мільйонів доларів; про здоров'я громадян США їм явно не йдеться.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що у штаті Нью-Йорк нещодавня законодавча заборона на купівлю зброї вилилася в масові пограбування.

Читайте також:
Кремлівський "бункерний щур" ніяк не затямить: Україна йому ніколи та ні за яких обставин не підкориться!
02 грудня, 14:12
Влада США більше не втаємничуватиме від власних громадян правду про траґічні події 20 річної давнини, що сталися у Нью-Йорку та Вашинґтоні.
04 вересня, 16:45
Найбільша американська приватна військова компанія мала збудувати в Україні завод боєприпасів і створити авіаційний консорціум.
08 липня, 09:34
46-й президент США Джозеф Байден довго і демонстративно відмовляв Володимиру Зеленському в аудієнції через свою ненависть до України.
11 червня, 07:01
Підривна діяльність кремлівського аґента Андрія Деркача і його поплічників завдала суттєвої репутаційної шкоди Україні.
29 травня, 19:53
Розбудова кількасоткілометрової огорожі на американсько-мексиканському кордоні є затратною справою для державного бюджету США.
01 травня, 11:24