Влада робить вигляд, що не знає хто володіє українськими енергетичними компаніями «обленерго»

Опінії
22.07.2022, 11:26
Олександр Бабаков
Олександр Бабаков

Чому російські олігархи досі володіють об'єктами критичної інфраструктури

Український політик, Народний депутат України ІІІ, V, VI, IX скликань

Безумовно це знає як голова комітету пан Герус, так і його бізнес-партнер Валерій Тарасюк - багаторічний очільник НКРЕКП, який до приходу в НКРЕКП довгий час працював керівником юридичного департаменту російської структури VS Energy.

Це, мабуть, буде нове «відкриття» для влади?!

«Зараз у власності VS Energy перебувають пакети акцій "Херсонобленерго", "Кіровоградобленерго", "Житомиробленерго", "Рівнеобленерго" та "Чернівціобленерго", оформлені на фірму "ВС енерджі інтернешнл Україна".

“Вплив Воєводіна на українські активи підтверджував Герус. За його інформацією, у 2020 році росіянин начебто викупив частки VS Energy в Бабакова та Гінера. Що насправді сталося в той період, достеменно невідомо, оскільки в офіційних реєстрах ця оборудка не була відображена.

Офіційними власниками залишаються громадяни ЄС, але це ще один побічний доказ того, що реальними бенефіціарами українських активів є росіяни»

Влада робить вигляд, що не знає хто володіє українськими енергетичними компаніями «обленерго»_1

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що ДБР та Офісу генерального прокурора не вдалося забезпечити арешт енергетичних активів групи VS Energy, пов'язаної із заступником голови Держдуми рф Олександром Бабаковим та його партнерами.

Бабаков, Гінер та Воєводін контролюють не лише п'ять обласних енергорозподільчих підприємств (Херсонобленерго, Кіровоградобленерго, Житомиробленерго, Рівнеобленерго, Чернівціобленерго), але й запорізьке підприємство Дніпроспецсталь та велику мережу готелів Premier Hotels & Resorts, серед яких п'ятизіркові Прем'єр-палац у Києві та Прем'єр-готель в Одесі, Перший інвестиційний банк.

Ми не можемо логічно пояснити приязне ставлення влади до московитських олігархів, котрі отримали чудовий прихисток в Україні. Можливо питання тут не в логіці ?

Справа VS Energy яскраво демонструє повний провал судової реформи та реформи правоохоронних органів в Україні.

Читайте також:
Політика
«Слуги урода» та ОПЗЖ відмовилися розглядати питання
вчора, 15:01
Позиція
Навіщо ще лізти у відверто токсичну і ганебну колаборацію з партнером «Газпрому»?
вчора, 10:25
Політика
Дружина соратника Єрмака позичила гроші у росіян для купівлі будинку у США
вчора, 10:04
Позиція
Подаю заяви до НАБУ – щодо очевидного конфлікту інтересів родини Козицьких. І до СБУ – щодо перевірки ознак колабораціонізму
20 липня, 08:11
Політика
Суддя Печерського суду Юшков скасував арешт рахунків російського Vbet.
19 липня, 10:05
Політика
З партнерами «Газпрому» плідно співпрацює український бізнес в особі представників інкорпорованої у владу родини Козицьких
18 липня, 10:04