Влада Семенівки відсвяткувала «совєцьке визволення від фашистських загарбників»

ПОЛТАВА
26.09.2024, 08:23
Влада Семенівки відсвяткувала «совєцьке визволення від фашистських загарбників»

Щороку восени у вітчизняних чиновників, обранців і політиків спостерігається викривлення пам'яті. Їм близькі пропагандистські наративи СССР.

Позірним фотозвітом поділилася пресслужба Семенівської селищної ради. На тижні керівництво цієї громади зігнало працівників бюджетних галузей до пам'ятника загиблим у Другій світовій війні бійцям Червоної армії.

З'ясувалося, що у Семенівці досі урочисто святкують День села у річницю вигнання нацистських окупантів — військ Третього Райху. Однак зі слів влади громади, йдеться про «визволення від фашистських загарбників», тому до меморіалу невідомому червоноармійцю поклали живі квіти та увімкнули «вічний вогонь».

Прикро, що ніхто із присутніх на пам'ятному заході не вказав голові селища та іншим чиновникам на історичну неточність чи радше свідоме викривлення минулого України. Слід розуміти, що хоч українці й воювали у лавах Червоної армії (не зі своєї волі), проте це не було визволення, а повторна окупація.

Крім того, як уже повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», у Лубнах вшанували пам'ять совєцьких окупантів. На тлі російської геноцидної війни у деяких громадах Полтавщини досі жевріє смердючий дух комунізму.

Влада Семенівки відсвяткувала «совєцьке визволення від фашистських загарбників»_1
вибір редакції
Читайте також:
Політика
Московити намагаються зламати Українську Націю ізсередини, задля цього діють доволі підступно. Ворожа «культурна гегемонія» досі присутня.
19 березня, 07:18
Світ
Лідерка популістської партії «S.O.S. România» Діана Шошоаке написала листа кремлівському диктатору. Вона воліє загарбати українські землі.
17 березня, 18:57
Світ
Затятий прихильник КНР та РФ закликав Україну капітулювати, назавжди забувши про членство в ЄС і НАТО. Думка українців йому байдужа.
04 березня, 08:26
Світ
Після гучного видовища у Білому домі, солов'їна — провідна мова міжнародного дипломатичного спілкування. Верховний лідер Ірану довів це.
02 березня, 15:12
Новини
Черговий релігійний діяч з Юдиного коліна проповідує єресь широкому загалу завдяки мережі. Він закликав християн молитися на всіх євреїв.
27 лютого, 14:54
Політика
Поскреби російського ліберала — неодмінно надибаєш імперського шовініста. Раніше перед ними за гроші виступав директор «Кварталу 95».
23 лютого, 21:00